Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátokat szeretnék, csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátokat szeretnék, csak kicsit csendes vagyok és félek ismerkedni. Van valakinek kedve? Leginkább úgy 15-18 éves fiúkra gondoltam.17/L

Figyelt kérdés
2012. ápr. 11. 20:52
 1/10 anonim válasza:
Csak sex és más semmi!? Greenmonster@mailbox.hu ra írj és beszéletünk mint barát a baráttal!
2012. ápr. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
én tényleg csak barátkozni szeretnék és nem pasit vagy szexpartnert keresni...
2012. ápr. 11. 20:56
 3/10 anonim válasza:
Gondoltam csak vicceltem nyugalom!!!! De nyugodtan írhtsz az e-mail címemre nem harapok!:):D
2012. ápr. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A korhatárból kiestem (21/F) de igazából lényegtelen mert az biztos, hogy messze laksz...
2012. ápr. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok, de ha gondolod, akkor privátban küldd el az msn-ed. :)
2012. ápr. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Azt nem értem, hogy miért itt próbálsz meg barátokat szerezni, miért nem a környezetedben, akikkel amúgy is több időt töltesz együtt suliban pl. Most majd írnak neked, h de jó, én is pont így vagyok vele, de én Debrecenben lakom, te meg Pesten. Ennek mi az értelme?

Én tényleg csak tanácsot szeretnék adni, nézz körül az osztályodban, csak van valaki, aki hasonlít rád, találtok közös témát.

Hajrá!

2012. ápr. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én már bőven túlléptem a fent megadott korhatárt, de azt tanácsolom, hogy óvatosan ezekkel a "barátokkal". A fiú-lány barátságok esetén az egyik fél általában többet akar a másiknál, és ebből gubancok lehetnek. Amúgy drukkolok neked, hajrá, az ismerkedéstől meg ne félj, csak légy körültekintő.
2012. ápr. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem lenne. Írj nyugodtan.
2012. ápr. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem is írhatsz :)

16f

2012. máj. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szia. én is ismerkednék Veled:) 18/F
2012. máj. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!