Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért akar sok férfi, visszahú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar sok férfi, visszahúzódó és csendes nőkkel ismerkedni?

Figyelt kérdés
Szerintem egy beszédes, kedves lány is tud érdekes lenni.
2012. febr. 11. 11:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
94%
Kinek pap, kinek a papné...
2012. febr. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
12%

..hogy kihasználják őket,csendes,visszahúzodó.

Valószinűleg irányithatóak.

ez pofátlanság

a fene vigye el mindet

2012. febr. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 aszomszedneni ***** válasza:
98%

csöndesek , tehát nem rohasztják le az ember agyát folyamatosan, csak néha , visszahúzódók, tehát gyámoltalanok, tehát aranyosak ....

nem tudom igazából, de engem a beszédes lányok egy idő után meggyilkolnak agyilag, meg zokon veszik , ha azt mondom nekik , hogy haggyá' má' egy piiiicit 4

2012. febr. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert általában sokkal szerethetőbbek az ilyne lányok és mert én is ilyen jellemű fiú vagyok.
2012. febr. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Mert az ilyen nők általában nem ribancok. Persze azért köztük is akadnak.
2012. febr. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
a visszahúzódó lányok az észrevételem szerint normálisabbak, jobb gondolkodásúak, emellett kisebb az esély, hogy megcsalja a párját.. ezért jobbak a visszahúzódó, csendes nők.. jobban megbecsülik az embert és őket lehet igazán szeretni.. saját vélemény.
2012. febr. 11. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
0%

Mert lehet őket irányítani, és hülére venni.

Nekem konkrétan megmondták már, az a baj velem, hogy túl okos vagyok, és ezért nem mernek velem kapcsolatot kialakítani, mert szólok, ha valami nem tetszik. Ezt meg nem nagyon szeretik ám a pasi.

2012. febr. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
45%
Nekem eddig inkább nagyszáju barátnőim voltak. Egy visszahúzódó barátnőm volt, hát nem volt egy élmény. Én se vagyok nagy dumás, de ha el lehet valakivel beszélgetni, akkor beszélgetek, de ha a csaj meg se szólal, az nem túl vidám. Inkább legyen a csaj életvidám és csacsogjon sokat. :D
2012. febr. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
13%

nem tudom melyik volt az a szerencsétlen aki lepontozott azért mert én elmondtam a véleményemet.


Miszerint azért keresik sokan az ilyen hölgyeket mert iránythatóak és igy hülyére vehetik őket,és csak átbasszák a palánkon.

és azt irtam a fene vigye el mindet

2012. febr. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Ízlések és pofonok.

Egyébként nem szeretnék megbántani senkit,de ez a ,,azért nem jön össze velem senki,mert túl okos vagyok,és félnek tőlem" szöveg elég gyenge kifogás.Én inkább úgy fogalmaznám ezt meg,hogy eddig még nem találtál olyat,akinek bejött a stílusod,a személyiséged.

Amúgy én sem vagyok az a harsány típus,inkább csendesebb,kicsit visszahúzódó,mégis szeretek mosolyogni,ismerkedni,vannak barátaim,nincsenek tehát ilyen irányú gondjaim,problémáim.Szeretem az embereket,szeretek ismerkedni,bulizni,programokat szervezni,pedig nincs nagy szám,sőt.Párkapcsolatot illetően sem voltam elveszve soha,mindig megtaláltam a páromat,akármilyen szarul alakult is az életem.

Remélem,érted a lényeget.lehetek én csendes,visszahúzódó,ha mellette vannak olyan tulajdonságaim,amelyekkel megfogok valakit.Meg persze lehetek harsány,és bunkó is.

Természetesen ne vegye magára,akire nem vonatkozik!

2012. febr. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!