Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy mostanában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy mostanában a kérdések nagy részében a lányok kérnek tanácsot, hogy hogyan kezdeményezzenek a fiúk irányába?

Figyelt kérdés
Ennyire gyámoltalanok és visszahúzódóak lennének manapság a fiúk? Esteleg konkrét történetet is írhattok. Kort és nemet is mellékeljetek ha lehet.

2012. ápr. 11. 21:19
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
24%
ez csak egy oldal!!! nem reprezentatív minta. amúgy én nem vettem észre.
2012. ápr. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
54%

mert a fiúk (TISZTELET A KIVÉTELNEK) annyira gyökerek hogy inkább a spanokkal lógnak, isznak, mint hogy egy csinos lánynak udvaroljanak (már ha ismerik ezt a szót) s így a csajok "kénytelenek" lépni ha valamit szeretnének...

de ismétlem!! tisztelet a kivételnek...


L25

2012. ápr. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
41%
Azért ez így ebben a formában nem igaz...
2012. ápr. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
42%
Miért gyökér azért valaki mert nem udvarol?
2012. ápr. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
49%

ma 21:26


értelmezd még egyszer...az gyökér aki inkább a haverokkal van éjjel nappal, mint hogy egy csinos nőt meg ismerjen...ergo abban a hitben él hogy majd a nők futnak majd utána...és sajna ez így is van...


de nem tőlem kell kérdezni, hanem a kérdezőnek választ adni -.-"

2012. ápr. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
12%

ha vonzó vagy nem kell törődnöd vele hogy legyen bnőd mert úgyis futni fognak utánad a lányok, ha nem annyira vonzó a személyiséged akkor professzionálisabban kell hozzáállnod a csajozáshoz. Ez van :P


Aki nem vonzó és nem tökéli el magát eléggé hogy lesz bnője ha belehal is annál max kezdeményezik majd egy csúnya lány vmikor 28 éves korában akit elvesz feleségül mert hát jobbat úgysem kaphat! Ismerek ilyen embert... nem is egyet, de a vonzóbb végletekből is ismerek!


F18

2012. ápr. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
16%

21:30


Ne te döntsd már el, hogy mi a helyes és mi nem... Ezt mindenki maga dönti el, hogy mi a fontossági sorrend, csak mert te szűk látókörű vagy nem kéne szidni másokat.GYÖKÉR.

2012. ápr. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Igen mert a fiúk sem mindig mernek kezdeményezni...

Amúgy utolsó örülök, hogy nem találkoztunk és nem olvastam el amit írtál...

(Basszus de bunkó és mi az, hogy csúnya nő-aki nem felel meg a szépségideálnak az már csak kolonc vagy mi ???!!!)

2012. ápr. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Bocs nem utolsó hanem utolsó előtti
2012. ápr. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
14%

ma 21:55


:DDDD


sajnálom hogy beletapostam a "lelki" világodba :D én vagyok szűk látókörű? :D te nem vetted észre a KIVÉTEL szót te b*rom ;)

2012. ápr. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!