Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A suliban beleszerettem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A suliban beleszerettem egy csajba. Az a helyzet, hogy aranyos velem, , mert ilyen a természete, és nem tudom elfelejteni. Akkora lúzernek érzem magam mostanában. Mindent elrontok. Hogyan tegyem rendben magam, hogyan legyek erős férfi?

Figyelt kérdés
Úgy érzem ki vagyok égve, nem jönnek össze a dolgaim, szeretnék normális lenni. Megmondom őszintén olyan töketlennek érzem magam. Más területen is csak bénázok. Tudom ez nem valami konkrét, de annyira jó lenne normálisnak lenni. Gyárilag el vagyok rontva, vagy nem értem.
2012. márc. 30. 00:40
 1/5 anonim ***** válasza:

nincs komolyabb kihívás az életedben szerintem.

az ökölvívást ajánlanám neked.

2012. márc. 30. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
49%

Luzer vagy vagy sem, ez saját véleményed ami külömbözhet mások véleményétől... saját magadat itéled meg luzernek mások hogy itélnek meg? és nem az hogy mások, hanem Ő? ugy szürted le hogy ő is luzernek tart? mert ha aranyos veled meg foglalkozik veled akkor nem hiszem...

amugy is tálald neki a témát egy számodra szimpatikus alkalomban (akkora luzer ne legyél hogy habozol sokáig amig fenn áll a lehetősége annak hogy lecsapják a kezedről :) ) és ha szeret téged meg te is őt elfogadja a hibáidat, az esetlenségedet, ami korral tapasztalattal minden embernél változik :)

bárcsak ez lenne mindenki legnagyobb gonjda... :)

2012. márc. 30. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Tényleg lúzer vagy. 1 dolgot tehetsz: eldöntöd, hogy mostantól nem leszel az. Hogy nem érdekelnek a következmények, azt csinálsz, amit akarsz, ha kell, bunkó is leszel, és az sír miattad, aki akar, mégha érdekel is, elnyomod, ahogy esik úgy koppan.

Én is lúzer voltam 16 éves koromig, azóta nem vagyok az, mert így csinálom.

A lényeg, hogy ne mindig magadat hibáztasd mindenért, legyél bevállalós, írd felül az eredeti személyiségedet, akár véres könnyek árán is.


Menj oda a csajhoz, és mond meg neki, hogy szereted, hívd el valahová. Ha nemleges választ ad, így járt.

2012. márc. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"azt csinálsz amit akarsz" "nem érdekelnek a következmények"

hááát szerintem ez is luzerség... vagy nevezzük Rajoskodásnak...

de amugy a komment végével egyetértek.

2012. márc. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem merem megtenni :( Köszönöm a válaszokat.
2012. márc. 30. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!