Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek elmondjam nekik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elmondjam nekik az igazat?

Figyelt kérdés
Jár a sulimba egy lány aki nagyon tetszik. Reggel kb. 3/4 órát utazom vele egy buszon, amikor is gyönyörködöm benne. Az osztálytársaim viszont tudják rólam, hogy van saját autóm és állandóan azzal nyaggatnak, hogy miért nem kocsival járok iskolába. Ennek egyszerű az oka: ha kocsival járnék nem láthatnám annyit ezt a lányt. Nekem ennyit igazán megér és nem érdekel, hogy kocsival kényelmesebb lenne. Az osztálytársaimnak csak annyit mondok, hogy a szüleim nem engedik, hogy iskolába kocsival jöjjek. Szerintetek elmondjam nekik a valódi okát?
2012. ápr. 11. 21:35
 1/6 anonim ***** válasza:
42%
Mond azt, hogy drága a benzin, és ezzel nem is hazudsz nekik. ;)
2012. ápr. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

persze hogy mondd el. Lehet jól kinevetnek... :P

Nem ismerem a mai iskolába járósakat, de ez aranyos. Ha nem is mindenkinek, de egy embernek, akibe jobban megbízol nyugodtan mond el. Ez most ciki?

2012. ápr. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

már miért mondanád??? semmi közük hozzá. egy csomó ok van arra, hogy miért ne járj kocsival. ha nem tudsz kitalálni egyet, akkor keress rá a neten, hogy miért nem érdemes autóval közlekedni.


amúgy nagyon aranyos, hogy a csaj miatt nem jársz kocsival (awww'), de a gyönyörködéssel nem fogod sokra vinni :/

2012. ápr. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én mondjuk a helyedben megállnék a buszmegállóban, és megkérdezném a lánytól, hogy : szia, elvihetlek?:)

Onnan meg már könnyű beszélgetésbe elegyedni, és a 3/4 órás út is kocsival max 20. perc. Ha tökösebb fiú vagy, szerintem hajrá így.:DD

16/L

2012. ápr. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Miért kellene kocsival menjen, a nő ne azért legyen vled mert kocsid van. A buszon beszélges vele, mond el, hogy tetszik neked és bizz magadba akkor sikerül ;)

A barátaidnak pedig, ha akarod mond el mi az oka, hogy buszozol. Ha igazbarátok nem lesz problém belőle.

2012. ápr. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ez nagyon aranyos, és ha azok az osztálytársaid fiúk, meg fogják érteni, mert ha ők a helyedbe lennének is így cselekednének -ha normálisak-, szóval ha megkérdezik, csak nyugodtan mondd el, nincs ebbe semmi :) a másik meg, hogy egyébként minek kérdezgetik?...én nem kérdezném meg mástól, ez tök magándolog, meg egyébként se tudom miért bír akkora jelentőséggel h ki mivel jár..
2012. ápr. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!