Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 17 éves fiú és 30-as nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 éves fiú és 30-as nő kapcsolata?

Figyelt kérdés
Egy ismerősömről van, szó, akit felszedett egy 30 éves nő. Már hónapok óta együtt vannak. Mit láthat benne a nő? A srác egy kis öntelt zsírgép egyébként
2012. ápr. 12. 10:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Lehet zsíros a fizetése, vagy minden hájjal megkent alak a haverod.
2012. ápr. 12. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem mondanám. Olyan tipikus nagy arcú hülye gyerek, aki az iskolát se tudja kijárni
2012. ápr. 12. 10:06
 3/11 anonim ***** válasza:
Vagy amit első írt, vagy a srác legalább egy 30 éves szintjén van lelkileg (bár amit írtál róla, abból nem ez jön le).
2012. ápr. 12. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Vagy fordítva: a csajszi van egy kamasz szintjén lelkileg.
2012. ápr. 12. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Hát szerintem a nőnél nem stimmel valami:) Vagy a teljesítményre vágyik és a gyerekes viselkedésre.. irányító típus lehet..
2012. ápr. 12. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Az ismerősöd részéről ez nem egy nagy valami, biztos imponál neki, hogy egy idősebb nő szóba áll vele, de a nő biztos, hogy nem érett gondolkodású. Én még csak húsz éves vagyok, de eszembe sem jutna egy 17 éves fiúval együtt lenni, pláne tíz év múlva! 30 éves korukra a nők már jó eséllyel anyukák, vagy családalapításon törik a fejüket, nem pedig egy 17 éves kisfiúval hancúroznak. Valami nincs rendben nála, az tuti.
2012. ápr. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Végülis sok oka lehet, amit mi látatlanban nem tudhatunk, és tény, hogy nem egy szokványos dolog, de azért nem kell le nemnormálisozni, ha nem ártanak senkinek a kapcsolatukkal, akkor egészségükre! :) Biztos sokan megnézik, megszólják őket, és tele lehet már vele a hócipőjük. :)
2012. ápr. 12. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha az ismerősöd egy höyegyerek akkor valószínű a nő sem az eszéről híres. Az értelmes és jó idősebb nőknek csak értelmes, normális és jóképű fiatal pasi kell. Szerintem a csaj csak menőzik a barátnői előtt hogy egy fiatal gyerek qrogatja.
2012. ápr. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ezzel nem nagyon lehet szerintem "menőzni". Egy 40 évessel inkább. :)
2012. ápr. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Megrekedt a csaj úgy 15 éves szinten. Van ilyen...
2012. ápr. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!