Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy lány. Körülbelűl 2-3...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány. Körülbelűl 2-3 hónapja tetszik, pár napra bele szerettem. De van egy egy éves kapcsolata. Szerintetek érdemes érte"harcolni?

Figyelt kérdés

Vagy hagyjam a francba?

Azt mondta,hogy beszéljük meg a barátjával.

De mondta,hogyha nem tudjuk megbeszélni akkor egyikünk sem,most akkor,hogy van ez?

De az a kapcsolat olyan,hogy hetente szakítanak s rá pár órára össze jönnek.Most pénteken talizni fogok a lánnyal mert ki hívott.Mondta,hogy nagyon tetszek neki,de most nem tudom,hogy mit csináljak pénteken,hogy meg tudjam szerezni,valaki tud valami olyat,hogy ott hagyja a pasiját s velem jön össze?

A barátja Németországba költözött s a lány meg 679km-re lakik tőle.


2012. jan. 18. 19:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ne mássz rá ne legyél hímringyó
2012. jan. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
szerintem simán lecsaphatod, de várjcsak, mi az hogy megbeszélitek hárman??? ezt hogy kell érteni ?:S
2012. jan. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

A lány felakarja "mérni" a dolgokat,hogy kivel lenne boldogabb stb..

Pénteken pedig a Lány meg Én fogjuk.

2012. jan. 18. 19:54
 4/11 anonim ***** válasza:
ha távkapcsolatban élnek, akkor nyert ügyed van, mert 99% hogy szakítanak. csak várd ki és hajrá
2012. jan. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Nazira ***** válasza:
Őszintén? Ha mindig kibékülnek akkor hagyd mert a pasija visszamegy hozzá és nem fog ellenkezni neki rohanni fog, szerintem te csak pótlás lennél neki...
2012. jan. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Igen,ezt én si tudtam,de a Lány azt mondta,hogyha valamelyikünk nem adja fel,egyikökünket sem választja.
2012. jan. 18. 19:58
 7/11 Nazira ***** válasza:
Bocsi de ennél értelmesebb csajok is vannak ez 1 buta liba meg ne haragudj. Szerintem hagyd a fenébe hol már majd ő szakít haha azt a pasija megy vissza azt rohan, te másodiknak kellesz ennyi ha nem úgy lenne már ott lennél mellette...
2012. jan. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Nem úgy ismerem,mint,hogyha "pótlás" lennék neki s főleg úgy,hogy játsszon velem..

S nem keresek másik csajt nekem Ő kell!

2012. jan. 18. 20:05
 9/11 Nazira ***** válasza:
Akkor hajrá sok boldogságot jah és kondizz ki tudja milyen pasija>.< Amúgy akkor ha te őt akarod minek írsz ide ez ...
2012. jan. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

A péniszem vastagabb a gyereknél....

Tudom tudom,csak megakartam vna tudni,hogy érdemes-e "harcolni"

2012. jan. 18. 20:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!