Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetséges, hogy az emberi tulajdonságai miatt szinte gyűlöletet érzek iránta, viszont mint férfi, őrülten vonz?

Figyelt kérdés
Sok mindenben nem értünk egyet, sőt! Totálisan másak az elképzeléseink bizonyos dolgokról, és bizony tett már olyat, voltak olyan megnyilvánulásai, amik miatt szinte utálom őt. Viszont ennek ellenére vágyok rá szexuálisan... normális ez?
2012. ápr. 12. 14:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
persze , hogy normális
2012. ápr. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Mi lehet ebből?
2012. ápr. 12. 14:26
 3/16 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, hogy normális-e, de előfordul. Én egy kollégámmal voltam így. Napközben a szemét tudtam volna kikaparni, este mégis álmodoztam arról, milyen lenne szeretkezni vele. Ráadásul nem csak szakmai téren nem értettünk egyet. Gyakran cserélgette a barátnőit és emiatt büszke is volt magára.


Végül megtörtént a dolog. Nagyon jó volt vele :-)

2012. ápr. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Úgy lehetséges,hogy ösztönlény vagy,a szexuális vágyad erősebb annál, mint hogy belásd ez egy "rossz" ember.
2012. ápr. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Ő is egy kollegám... érzem, hogy vonzalom van közöttünk, és bizony én is álmodoztam már róla, de egyébként meg egy felfújt hólyagnak tartom, aki éppenséggel még arrogáns és okostojás is, valahogy úgy gondolja, hogy amit ő mond, az szent és sérthetetlen... fú, már ha rágondolok is felmegy a pumpa, bántotta már meg családtagomat, bár engem még egyszer sem, mindig kedves volt velem, és talán ezért tudok rá úgy nézni, mint férfira... borzasztó lelkiismeretfurdalást okoz ez nekem.
2012. ápr. 12. 14:29
 6/16 anonim ***** válasza:
Normális, de ha kiélitek a vágyaitokat, ami évekig is eltarthat ugyan, de utána nincs amitől működjön a dolog, sőt háború jósolható. Viszont nem mindegy mik nem szimpatikusak benne, mert az elején az embert apróbb dolgok is megriasztják, ami egy esetlegesen kialakuló azeretet, és összecsiszolódás alatt jelentőségüket vesztik De ha valóban súlyos, alapvető problémákat látsz már most, akkor jövő lehet, de nem biztos, hogy olyan jövőt kell direkt választani...
2012. ápr. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Már évek óta ez megy, és egyszerűen már nem tudom mit tegyek, most megint erősebben érzem ezt az egész őrültséget... néha tök jól le tudom beszélni magam róla, de utána történik valami, szépen néz rám, vagy ilyesmi és kész, végem van. És mindegy, hogy közben meg mással közvetve szemétkedik, aki nekem fontos :-(
2012. ápr. 12. 14:32
 8/16 anonim ***** válasza:
Nem tudom, miért lett lepontozva a 4. válaszoló, ugyanis ez valóban ezt jelenti. A szexuális vágy ösztönös. vagy van kémia valakivel vagy nincs, nem választhatjuk meg, hogy kivel szemben indulnak meg a hormonok. Hiába nem kedvelünk valakit a lelke alapján, ha a testére meg vágyunk tudat alatt.......tehát a 4. válaszoló jót mondott, sajnos a pontozás nem szokta tükrözni a VALÓDI hasznos válaszokat..
2012. ápr. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Olyan is van, hogy elég, hogy egyszer megtörténjen a dolog, és utána kitisztulsz! De azért ott benne van a pakliban az is, hogy beleszeretsz, bár egy kicsit már szerintem most is erről van szó...:)
2012. ápr. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Én sosem nézem a pontozást, még nem is pontoztam soha senkit sem. Az egy nagy hülyeség, egyébként én is egyetértek a 4. válaszolóval, csak kicsit elszomorító, hogy olyanok vagyunk, mint az állatok, nem tudunk uralkodni az ösztöneinket :-(
2012. ápr. 12. 14:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!