Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi alapján döntenél a helyembe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi alapján döntenél a helyemben? Külsőségek vagy belső tulajdonságok?

Figyelt kérdés
Egy velem egykorú férfi (30 fölöttiek vagyunk) udvarol, komoly, hosszútávú kapcsolatot szeretne velem, mindig kedves és figyelmes, nagyon sokban hasonlítunk és a belső tulajdonságai miatt biztosan bele tudnék szeretni, el tudnám képzelni életem párjának, de külsőleg nagyon nem illik hozzám, nem egy szépség és mivel sportol, nagyon vékony, és ez egyáltalán nem tetszik rajta ráadásul nem is hízékony. Alacsony is de egymagasak vagyunk. Külsőleg nem jó, belsőleg meg hibátlan.
2012. ápr. 12. 14:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Az én helyedben sehogyan nem döntenék, mert egyértelmű, hogy nem vonzódsz ehhez a pasashoz.


26 N

2012. ápr. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Bocsi: a te helyedben:)
2012. ápr. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Jó nehéz kérdés! Ezt érezned kell! Ha a belső tulajdonságai annyira jók akkor lehet feledtetni tudják a külső hiányosságait, meg kell próbálni mi lesz belőle. De ha nagyon nem tudod elképzelni, akkor ne erőltesd. Bármilyen szemét dolog, de aki nem tetszik külsőleg abba nem tudok igazán beleesni, és itt nem egy adoniszra kell gondolni, de szerintem a kinézet is fontos. De ha meg azt vesszük előbb utóbb mind elvesztjük a hajdani szépségünket, a belső értékeink maradnak meg... na jól kisegítettelek :D De te tudod túl tudsz e lépni ezen vagy nem, és mivel itt ez a kérdés szerintem inkább nem. Bár azért megnéznélek titeket együtt :)
2012. ápr. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

a leírtak alapján lehet te magad se tudnál hosszú távon boldog lenni mellette

ha nekem valaki nem tetszik külsőre, akkor bár mindig azt mondja mindenki hogy a belső a fontos, én nem jönnék össze vele, de neked kell ezt eldönteni!

2012. ápr. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi véleményeket, hát igen nem egyszerű döntés, mert belsőleg tényleg megfogott.
2012. ápr. 12. 15:31
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ha még össze sem jöttél vele,de már a külsejével gondod van,akkor hidd el, hogy ez veszett fejsze.Ne kezdj bele vele semmibe!Saját tapasztalatból írok.Sosem fogod igazán megkívánni és elfogadni a külsejét.Nagyon-nagyon fontos, hogy őrülten vonzódj a külsejéhez,aztán ha ez megvan,akkor a belsőnek is meg kell felelni...
2012. ápr. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

"Ha a belső tulajdonságai annyira jók akkor lehet feledtetni tudják a külső hiányosságait, meg kell próbálni mi lesz belőle."


Ja ezt én is 1,5évig próbáltam magamnak bebizonyítani,de szerintem ilyen nem létezik!

2012. ápr. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igen, én is hallottam már a "külső megfog, belső megtart" dolgot... randizgatunk, csók volt már és jó is volt, úgy látom, hogy magamat győzködöm.... bár lehet, hogy nektek van igazatok, és nincs értelme.
2012. ápr. 12. 16:13
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is jöttem már össze valakivel ilyen alapon, hogy oké, külsőre nem vonz, de annyira rendes, kedves, férjnek való, hogy azt mondtam, belevágok... Hát nagyon rossz döntés volt, mert sose tudtam őt igazán kívánni, nem hozott lázba a teste, nem éreztem soha azt az érzést, mikor már attól felragyog a szíved, ha csak meglátod a másik arcát, mosolyát... Ő meg jól belémhullott... Nagyon kínos volt az egész, eleinte próbáltam magamnak bebeszélni, hogy vonzódok, de az istennek se ment. Á nagyon rossz volt tényleg:S
2012. ápr. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!