Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tizenéves fiúk nektek milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tizenéves fiúk nektek milyen lányok jönnek be vagy milyen az ideálotok külsőre és belsőre?

Figyelt kérdés

külső és belső tulajdonságokat is irjatok és nemet és kort is léccives köszi:))

14/L



2012. ápr. 12. 15:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Egyáltalán ne igyon és ne cigizzen, ne legyen rajta, vagy csak kevés smink, a festett haj szintén taszít a piercinggel együtt, na meg ha divatp*csa...

17/f

2012. ápr. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ez tök jó:))
2012. ápr. 12. 15:40
 3/4 anonim ***** válasza:

Nálam a szem a lélek tükre. Azaz ha belenézek a szemébe, egy olyan lányt lássak magam előtt, aki kedves, aranyos, megértő, nem ez a flegma, bunkó, van esze, tud gondolkozni, de ezzel nem azt akarom mondani, hogy az iskolai teljesítménye üsse a 4,8as átlagot. Legyen őszinte, nyílt,a bevállalósság előny, de nem fontos. Amit nagyon fontosnak tartok az az arc. Ha ránézek az arcára, nálam az adja meg az első löketet arra, hogy megismerkedjek-e vele egyáltalán. Ha csúnya az arca, nem is érdekel nagyon. Külsőre még mit mondhatnék..Egy csaj legyen nőies, ezzel nem azt akarom mondani, hogy legyen neki 50es melle, de azért valami nyoma legyen. ÉS fontos, hogy arányos legyen, tehát nem az az elöl deszka hátul léc, de nem is az, akit kb felhízlaltak egy karácsonyi vacsorához.

F/18

2012. ápr. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nekem az jön be ha egy kicsit bolond (mint én :)) vagyis legyen humorérzéke, őszinte, türelmes, ne plázacica, ha cigizik/iszik nem zavar mert én is csinálom mindkettőt...külsőre szőke haj zöld szem nekem a favorit és legyen szép nőies alakja :)

16f

2012. ápr. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!