Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sok fiatal tizeneves, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok fiatal tizeneves, vagy huszoneves lany miert jatssza meg a szende szűz lanykat? Es miert tudjak manipulalni a masikat pusztan csak a szepsegukkel?

Figyelt kérdés
van sok lany ismeroseim akik hezente 4 szed lejarnak bulizni. pl highlanderbe es mas bulikba. minden heten mas mas pasikkal smarolnak ott. ha ezt szamon kerjuk toluk mi fiuk, akkor o kioktat minket, hogy ez nem is ugy van stb, raadasul a legtobb lany meg a vedelmere is kel, hogy ezt nem kell elitelni, stb. es ezt ugy allitjak be,hogy a vilag legtermeszetesebb dolga kenne ha mindej nap mas mas fiuval fekudnek le. az a legszornyubb hogy ezek a lanyok eleg szepek es ugy tudjak.beallitani a sztorijukat, hogy szinte mar mar manipulaljak a masikat es ezaltal nekik fognak hinni, nem pedig azoknak akik tudjak, hogy ki is az igazsag. van egy gimis osztaly, van.benne 23 lany es ebbol 19 nagyon nagy party ribi. tobseguk rendkivul szep lany. megis mindenki az o velemenyuknek hisz,nem pedig a masik 4 rendey lanynak.
2012. márc. 25. 15:12
 1/3 A kérdező kommentje:
sajnos itt a gykn a legtobb ( szerencsere sokan rendesek.itt)lany is szende szuzkent allitja be magat, de egyszer csunyan lekoptattak itt. rendes lanynak.tunt, mindig pozitiv.valaszokat adott a kerdesekre es mindig hangoztatta, hogy o is eliteli ezeket a lanyokat. megkerdeztem artatlanul dolgokat rola nagyon tapintatosan, de.olyan csunya.dolgot.irt.vissza, hogy hogy.iovok.en ahhoz, hogy megiskerkedjek vele, hogy majdnem sirva fakadtam. minden suttyonak, luzernek elmondott.
2012. márc. 25. 15:17
 2/3 anonim ***** válasza:
Mielőtt elküldesz egy kérdést a helyesírást sosem árt átnézni. Az általad leírtakat hívom én szűzku*rvának. Persze hogy adja a szende lányt, ha úgy menne oda a 20. pasihoz hogy szia, hatalmas ri*banc vagyok már 19-en felpróbáltak lehet van valami nemi bajom is, dugunk? Nem hiszem hogy sikerrel járna. :D
2012. márc. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
mert a gyönyörű lányokra ki haragudna?:) kihasználják a szépségüket, de ezeknek a belseje már mind rohad.
2012. júl. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!