Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 20 éves fiú vagyok, és szűz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 éves fiú vagyok, és szűz, most komolyan, ez tényleg ennyire gáz?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem értem,miért csinálnak az emberek ebből ekkora ügyet, engem egy cseppet sem zavar,és nem értem azt a sok lúzert,már bocsánat,akik ezen keseregnek,h x1néhány évesen még szüzek.


Én például azért vagyok még szűz,mert nem fekszem le akárkivel,nem érem be akárkivel, eddig 3 lányba voltam szerelmes,velük lefeküdtem volna,de egyiknek sem kellettem.:S Szerencsétlen voltam a szerelemben. Ennyi.

Most ismét találtam egy lányt,akibe beleszerettem, ha minden jól megy,ő lesz az első, így 4dikre végre sikerült olyan lányba beleszeretnem,aki viszonozza az érzéseimet.


De ezen sosem görcsöltem még h jaj,én szűz vagyok,Úristen mi lesz most velem.:D

A lehetőség meg van bármikor h elveszítsd a szüzességed,de én nem vagyok olyan,h belemenjek egy éjszakás kalandokba, vagy ész nélkül elkezdjek társkeresőket nézni,vagy csajokkal ismerkedni,csak azért h elmondhassam magamról,h már nem vagyok szűz. A szerelem úgyis akkor jön,amikor a legkevésbé számítunk rá, minek ezen görcsölni. Nem is értem,miért kell ebből ekkora ügyet csinálni?!

Én csak a szerelmemmel fogok szeretkezni, lefeküdni, szerintetek gáz,h így gondolkodom.?



2012. ápr. 13. 14:19
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Ritka vagy mint a fehér holló:) Ha a csajszi még sem becsül meg kérlek hívj:D:) Nekem is jól jönne egy ilyen rendes pasi:)
2012. ápr. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Egyébként akárkinek mondanám, nem hinné el,h szűz vagyok,pedig de.


Azért van,mert nagyképű bunkónak látszódom első ránézésre,de valójában nagyon is érzelmes típus vagyok,csak ezt az oldalamat nem mutatom ki,csak ha már biztos vagyok a lány érzéseiben.

2012. ápr. 13. 14:25
 3/21 anonim ***** válasza:
Akkor most éljeneznünk kéne téged, hogy mekkora ász vagy?:D Vagy milyen válaszokat vársz? Te így gondolod, más másképp gondolja, ennyi.
2012. ápr. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem gáz! A rendes csajok ezt nagyon értékelik szerintem. Sok sikert a mostani barátnőddel, remélem jól alakulnak a dolgaitok! :)
2012. ápr. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Csak a szerelmeddel lefeküdni nagyon szép és emelkedett gondolat, de gondolj arra is, milyen kellemetlen, ha pont a szerelmeddel ügyetlenkedsz majd, maszatolsz és szerencsétlenkedsz össze-vissza. Ez is olyan dolog, mint minden más az életben, tanulni, gyakorolni kell.
2012. ápr. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Én csak azért tettem,fel,mert nem értem,nem fér a fejembe,h ez miért ekkora gáz,ha valaki 20 évesen még szűz?

Meg egyáltalán miért kell ebből ekkora ügyet csinálni?

2012. ápr. 13. 14:28
 7/21 anonim ***** válasza:
Az a különbség közted és a rinyálós szüzek között, hogy te lefeküdhettél volna valakivel, de ők még senkivel sem...
2012. ápr. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Mennyire elegem van az efféle kérdésekből... "ez ciki? "ez gáz?" Tudod, érzed magadban hogy nem az, akkor miért így kérdezed?? Írnád úgy, hogy: "miért ilyen hülye pár ember hogy ezt furcsállja"? Tudod mit? GÁZ. ehh
2012. ápr. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Kedves 5. válaszoló!


csak, hogy folytassam a szép gondolatot, szerintem az ideális az, ha a pár együtt tanul.

2012. ápr. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Dehogy gáz! Csak sajnos olyan világot élünk ma, amelyben -ha az ember nem akar megfeleni a modern kor kívánalmainak-, kinézik az ilyen egyéneket. Én is hasonló cipőben járok, szintén szűzen, de nem igazán tud érdekelni, hogy a többség emiatt másképpen tekint rám. Nem vagyok köteles megfelelni senki elvárásainak, jól érzem magam így a bőrömben és várok az igazira, aki nem fog emiatt lenézni és elfogadja ezt az egészet. Sajnos nagyon ritka azonban az ilyen lány, mert a hülye elvárásokra való fogékonyság vírusként terjed...

22/f

2012. ápr. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!