Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csalódtam a bnőmben. Azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csalódtam a bnőmben. Azt hittem jóban vagyunk közbe ő bepróbálkozott a páromnál. Azóta gyűlöletet érzek iránta. Egy csapatban játszunk de nem bírom. Ha kiszállok akkor a csapat társaimmal tolok ki. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 13. 15:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Többé nem a barátnőd. Valószínűleg nem is volt. Szemét. A csapatból ne szállj ki.
2012. ápr. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Lifeishard ***** válasza:

Kedves Kérdező!


A csapatban még játszanak rajta kívül is, nem? Azért, mert ő patkány, Neked még nem kell annak lenned. Egyszerűen szakíts meg vele minden kapcsolatot, és nézd levegőnek. Nem egyszerű, de azért nem is olyan bonyolult.

26/F

2012. ápr. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Betonfasz ***** válasza:
100%

Hölgyeim!


Én az esetek többségében tisztellek benneteket, ezért mondom, nem sovinizmusból, hogy:

1.: Férfi és nő között nincsen igazi barátság, csak azt hiszitek. A nevezett "jó barátotok", ha módja lenne rá, hogy minden következmény nélkül megfarkaljon titeket, hát meg is tenné.

2.: Nő és nő között sincs őszinte barátság. A legjobb barátnőtök képes hátba támadni, ha viszket a lyuka. Ne bízzatok senkiben 100%-ig, és tartástok távol a "legjobb barátnőtöket" a magánéletetektől, a párotoktól. Lepontozhattok, teszek rá, mert jót akarok nektek.

2012. ápr. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én zöld kezet nyomtam neked aszfaltkuki!
2012. ápr. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha komolyan veszed a csapatot, akkor meg kell próbálni a "munkát" különválasztani a magánélettől. Munkahelyen és profi sportcsapatokban sem megy ez másképp. Úgy okoskodok, hogy nekem sem menne ilyen k*rva egyszerűen, de attól még ez így helyes, aztán majd az idő adja a többit.
2012. ápr. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!