Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Tényleg ekkora hátrány,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Tényleg ekkora hátrány, ha egy lány megközelíthetetlennek tűnik?

Figyelt kérdés

Legalábbis nekem már nem egy srác mondta. pl.: leszólított, elkezdtünk beszélgetni és kb. 10 perc után megjegyezte, hogy "kemény dió" vagyok. Szóval már 10 perc után fel is adjátok? (zöme) És igen, nem egyszer megkaptam már, hogy az a baj velem, hogy megközelíthetetlennek tűnök. Pedig csak vannak elveim, és nem vagyok egy utolsó rib*nc. Ez tényleg ekkora probléma? Mi tegyek? én nyitott vagyok, viszont a minimumból (akár erkölcsi értékek) nem nagyon szeretnék lentebb adni.


Kort is írjatok, légyszi: köszönöm


18/L


2012. ápr. 13. 21:12
1 2
 1/19 anonim válasza:

Szia. Én amondó vagyok, hogy egy ilyen nőtől lesz egy jó tartós kapcsolat. Mert nem lehet meg fektetni, csak a meg szerzet bizalom után. ÉS ugye a férfiak meg hát a mai világban nem szeretnek várakozni. Ez a véleményem.

24 Férfi.

2012. ápr. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

ez egy erény, ha nem vagy könnyű préda. Nagyon helyes.

37 ffi

2012. ápr. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Nem baj,de ha nem adsz jeleket a kiszemelt fiunak,akkor már van,mert honnan tudja ,hogy tetszel neki.Én mindig szoktam flötölni,de ha a lány nem viszonozza akkor ugy veszem,hogy nem jövök be neki és nem is próbálkozom

20F

2012. ápr. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz kérdés. Most persze hülyén hangzik, hogy "10 perc után feladjuk" de ha minden hülyére csak egy órát szánnánk, az egész életet meghaladó elfoglaltság lenne :D:D

és akkor még nem csináltunk semmi mást, csak kerestük az igazit. Mert ugye az a pasik dolga. Ugyanúgy mint karriert csinálni stb. Tehát ne sértődj meg, de ha azt látjuk rajtad, hogy nem akarod, hogy foglalkozzanak veled, akkor nem fogunk veled foglalkozni. Mert, minek tennénk?


Szép dolog az erkölcs, legyen is benned tartás! Az elveidet nem kell leadnod. Hidd el, ha egy lánynak van elképzelése a világról, és mellesleg jókat lehet vele beszélgetni, az mindennél többet ér... nálam legalábbis. Ne legyél csalódott, hogy az ilyen felszínes dolgokban nem te vagy a legsikeresebb.


Ha mégis megközelíthető akarsz lenni, legyél kedves, senkit se ossz ki akkor se ha neked kicsit sértőt mond. Társalogj önfeledten, mintha tényleg érdekelne az illető :P

2012. ápr. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

köszi az eddigieket, hasznosak:))

amúgy természetesen jeleket szoktam adni, persze; tehát nem vagyok jégcsap, csak nálam először át kell törni egy (eléggé vastag) falat. viszont akinek ez sikerül, nyert ügye van nálam. de manapság ehhez nem sok mindenkinek van türelme. legalábbis én nem találok ilyen "lovagot"....:(

2012. ápr. 13. 21:22
 6/19 anonim ***** válasza:

nah áruld már el merre laksz hercegnőm! :D

A paripám készenlétben...

2012. ápr. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Debrecenben. De ez a hozzászólás nagyon tetszett:)) <3
2012. ápr. 13. 21:34
 8/19 anonim ***** válasza:
Debrecenbe tartok,szóval lehet fogunk találkozni :)
2012. ápr. 14. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Akkor gondolom felismerlek majd a paripádról:)
2012. ápr. 14. 10:46
 10/19 anonim ***** válasza:

A 8. vagyok,nem én irtam a 6.-at


egyetemista vagy érdező?

2012. ápr. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!