Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi történt? Pár óra alatt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történt? Pár óra alatt, hogy változhatott meg?

Figyelt kérdés
Tegnap hajnalban, kissé ittasan mondhatni, hogy jól éreztem magam egy sráccal, de nem feküdtünk le. Már három hónapja ismerjük egymást, haverok voltunk. Utólag kiderült, hogy már első pillanattól tetszettem neki, nekem ő szintén. És mindenről el tudtunk beszélgetni, és tegnap délután (alig pár órával az után, hogy vadul csókolózunk) találkoztunk és a csókolózáson kívül semmit nem csináltunk, alig beszélgettünk. Miért? Most, hogy már tudjuk egymás érzéseit, úgy gondolja, hogy már nem érdemes beszélgetnünk? Vagy csalódott bennem?
2009. jún. 19. 02:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Várj egy kicsit hagyj neki időt biztosan jelentkezni fog.
2009. jún. 19. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
53%
Lehethogy csak annyira kívánt, nem?:)
2009. jún. 19. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy kicsit összezavarodott, hogy mit kellene tenni. Lehet nem gondolta, hogy valaha is ez lesz...
2009. jún. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!