Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretek egy muszlim srácot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretek egy muszlim srácot (nem arab) ö is szeret engemet, egy évig együtt jártunk, szerintetek lehet még ebböl valami?

Figyelt kérdés
Két éve ismerkedtünk meg, öszinte velem,ott laktam nála külföldön,nem kényszeritett semmi olyanra amit nem akartam.Bejelentette hogy haza kell menjen az ö országába Pakisztánba laknak a szülei,mostanában mondogatja mindig hogy meg kell nősüljön meg azt kell csinálja amit a szülei mondanak.Az egyik testvérével találkoztam,ismerek pár unokatesóját az egyiknél többször is vendégeskedtünk,aki fiú,de közben azt is tervezi hogy lakást vesz és hogy elöttem mindig nyitva áll az ajtó.Párszor veszekedtünk,vagyis ha mérges,jobb nem szólni semmit mert igy is megpofozott egyszer,és csunyán beszélt velem,de két perc után elment a haragja és akkor olyan mint a kezes bárány.A szexuális szokásai is más,mint a magyar fiúknak,nagyon tüzes.Most távol van tőlem,1500kmre,az interneten tartjuk a kapcsolatot.Nem tudom miért,de nagyon hiányzik,sokat sírok miatta,ö mindig azt mondja hogy majd bízzak istenben és jóra fordul minden,meg ha isten is ugy akarja találkozunk még.De néha ugy érzem hogy csak leakart rázni.

2012. ápr. 14. 13:32
 1/8 anonim ***** válasza:
paki
2012. ápr. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
hosszú
2012. ápr. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

először nézd ezt meg, van magyarul is:

[link]


Ha még mindig szereted és elfogadod, hogy így is lehet, akkor vágj bele...

2012. ápr. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nem érezted megalázva magad, amikor megütött és csúnyán beszélt veled? Ha most megtette, később is meg fogja! Ha pl. feleségül mennél hozzá, akkor a helyzet csak rosszabbodna valószínűleg. Pakisztánban elég kegyetlenül bánnak a nőkkel, emberszámba sem veszik a nőket. Elhiszem, hogy kedves, aranyos, és sokkal különlegesebbnek tűnik, mint a magyarok, de ez csak az elején van így. Velem is megtörtént ez egy arab muszlim fiúval. Hittem neki, de becsapott, mert kiderült, hogy van rajtam kívül más nő is az életében. Ha feleségül akarna venni, akkor biztosan azt akarná majd, hogy kimenj te is Pakisztánba. De ott életveszélybe kerülhetsz! A nőknek ott alig vannak jogaik. Mindenféle büntetés nélkül megverhetik, bezárhatják, netán meg is ölhetik őket. Szinte lehetetlen onnan elmenekülni, ha egyszer "csapdába" kerülsz. Ne tedd tönkre az életed. Sokkal másabb életet élnek, mint mi, de nem rosszabbat. Csak nekünk az a szokatlan, ami náluk teljesen természetes. Szerintem ne menj bele, a legjobb, amit tehetsz, hogy elfelejted.

Vigyázz magadra!

Üdv.

2012. ápr. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 TijuMK ***** válasza:
100%

Szerintem ha megpofozott akkor nem szeret, ha engem ütne meg a barátom aki szintén muszlim, tuti a székkel vágnám szájba és úgy otthagynám hogy soha többé nem látna, hiába 3. éve a párom. Amúgy persze hogy mondogatják hogy meg kell nősülnie ez nálunk is téma, de szerencsére eddig mindig lebeszéltem róla, talán jövőre. Nálunk a házasság szent és kötelező. De minden esetre én az életben többször nem akarnám azt látni aki engem megüt, tudom én vagyok az érzékeny lelki világú és túlzottan büszke nő, de nálam ezzel tuti elvágná magát, nekem ez már a megbocsájthatatlan kategória.

Ha rám hallgatsz keresel jobbat, biztos találsz.

2012. ápr. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Igen.Egyszer megpofozott mert veszekedtünk,és így akarta kifejezni hogy neki van igaza,holott nekem volt igazam,mikor feltörték a kocsiját és ellopták az útlevelemet és az összes kinti papirjaim és nem akart nekem segíteni,nem akart eljönni velem a papirokat intézni az ottani hatóságoknál,mivel én nem ismerem azt a nyelvet,azt mondta hogy ne aggódjak,senki nem fog visszaélni vele,aztán kiakadtam.

Amúgy ö mesélte nekem hogy az elöző barátnöjét,ugy megpofozta hogy ott maradt a kéznyoma az arcán,ugyhogy én ne panaszkodjak.

2012. ápr. 18. 12:07
 7/8 anonim ***** válasza:
Maradj Magyarországon,itt biztonságosabb..
2012. máj. 24. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
*vagyis gyere haza,ha nem itthon vagy!
2012. máj. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!