Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van egy srác 3 hétig voltunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác 3 hétig voltunk együtt, utolsó 2-3 napot veszekedéssel töltöttük szakított velem és szeretem. Ha szeretne akkor már rég visszafogadott volna igaz?

Figyelt kérdés
Szakítás után elmentünk oda ahol ő zenél ő hívott meg.Picit többet ittam a kelleténél és egész este sírtam neki... Nagyon megfogott és nagyon beleszerettem...és ott a bulin az egyik barátommal féltékennyé akartam tenni mer már egyszerűen nem tudtam hogy mit érez?! Tehetetlen vagyok de nagyon rossz érzés!Mit csináljak??? Én csak őt akarom!

2012. ápr. 13. 22:07
 1/9 anonim ***** válasza:

A pasinak kell kezét-lábát törnie a csajért nem fordítva.

Felejtsd el.. vagy ne, hanem könyörögd vissza magad hozzá, de akkor nem nagyon fog becsülni, és azt meg is értem

2012. ápr. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Oké igazad van! csak egyszerűen nem tudtam mit kezdeni a helyzettel nem voltam képbe... én vagyok a hibás?
2012. ápr. 13. 22:15
 3/9 anonim ***** válasza:

Én már megfogadtam "nem futok olyan busz után ami már elment".

Ha igazán visszaakarna kapni,tenne is ennek érdekében.

Igaza van az elsőnek,ha vissza is fogadna,nem becsülne meg!

2012. ápr. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Értem! Ez jogos!!! És akkor hogy tudnék felejteni?! Volt másfél éves kapcsolatom is, de ilyet nem éreztem még mint most! Legalábbis ennyire! Ha látom megőrülök :/ :(
2012. ápr. 13. 22:22
 5/9 anonim ***** válasza:

Tudom milyen rossz lehet,mert én is ilyen helyzetbe vagyok.

Próbáld le foglalni magad,addig se gondolsz rá :/

2012. ápr. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igazából azon vagyok! Ha valamit csinálok is rá gondolok...! De amikor rá gondolok hogy igenis erős vagyok akkor megnyugszom! Egyszerűen nagyon fájdalmas! Vajon mennyi idő kell egy felejtéshez? Miből veszem észre hogy őt ezt zavarja hogy én nem foglalkozom úgy vele mintha érdekelne? Mer iskolába oda szokott jönni hozzám... :/ és ezért is rossz! Előtte barátok voltunk ebből alakult ki valami más... és ő tudna olyan barátságba lenni mint voltunk... de én nem! ő váltig állítja neki sem könnyű de szerintem ez csak duma!2 hétig lesz kb. még suliba mer most éretségizik!
2012. ápr. 13. 22:36
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem kérj tőle bocsánatot,amiért sírtál neki és féltékennyé akartad tenni.Ezután pedig mond el neki, hogy szeretnél vele újra együtt lenni.Aztán majd kiderül....Légy őszinte!
2012. ápr. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ez már mind megvolt! De nem megy neki... De én úgy tudom ha az ember szeret valakit akkor a hibái ellenére szereti! Ő vele az a baj,hogy nagyon makacs :/ ÉS ott van mellettem hülyeséget mondok és nagyokat mosolygok főle ha neki mondom megcsipi az oldalamat... de tegnap vagy tegnap előtt lekaptam és azt mondta nem bánta meg de nem kellett volna... Összevesztünk mer most akivel féltékennyé akartam tenni én régebb óta ismerem de ők jó barátok voltak... és most majdnem neki ment akkor féltékeny volt talán vagy nem tudom... de nem tudom nem mutatja ki az érzéseit nem tudom mit érezhet valójába!
2012. ápr. 13. 22:52
 9/9 A kérdező kommentje:
Hogy tudnám kideríteni? De úgy hogy én rajtam ne látszodjon hogy én őt akarom... :/
2012. ápr. 13. 22:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!