Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, nektek bejönnek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek bejönnek a Nyilas típusú pasik?

Figyelt kérdés

Nyugi,én sem hiszek a horoszkópban túlságosan,viszont én pont olyan vagyok,mint amit a Nyilasról írnak. Pedig, Halak a horoszkópom.

Szóval vegyétek úgy mintha az én részletes jellemzésem lenne,mert tök igaz rám.;)

Szval egy ilyen fiú mennyire jön be nektek?(többi kommentben lent!)



2012. ápr. 14. 20:32
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

A Tűz elem Változó energiahasználatú jegye.


Az egész világ spektrumát átlátja, mindenre globális rálátása van. Ugyanúgy vezető, irányító, roppant erős én-képpel, de az ő területe tipikusan a szervezés, a működtetés, a rendszerek, struktúrák megteremtése, működtetése. Minél harmonikusabb, annál jobb vezető. DH-an is hatalmas tömegeket tud megmozgatni, de mint pl. szektavezér, vagy galeri-vezető.


Mindenről tud valamit, de nem mélyül el semmiben. Az ő fókusza a globalitás. A Kos az anyagban mozog, az Oroszlán az érzelmekben, a Nyilas pedig szellemi. A frontkatona a Kos, a Vezér az Oroszlán, az elméleti kidolgozó szellemi vezető a Nyilas. A Kos önéletrajzot írna, az Oroszlán családtörténetet, a Nyilas pedig az emberiség bölcsességét.


A Nyilasok névjegykártyája a leghosszabb.


H: Picit felszínesen egy teljes globalitása van, a struktúrákat látja, de nem mélyed el, ő a polihisztor. Jól látja az összefüggéseket.


DH: A struktúra sem épül fel benne, a "nagyarcúság" lesz jellemző, a tudás külsőségeinek hangsúlyozása. Ellentmondás nem tűrése. A H Nyilas tud, míg a DH "jobban tud".


Magas, nagy, de nem kövér, csak rengeteg anyagból van, soha sem aránytalan, jó felépítésű, a tipikus "háromajtós szekrény". Magas, széles.


A láb hosszú, azon belül is feltűnően hosszú combja van. A 190 cm-es manöken lányok általában erősen Nyilasok.


Ez a hatalmas test általában nem felnőttes, inkább csecsemős, olyan, mit egy óriáscsecsemő, egy jóllakott ovodás. :-)


Színei a Tűz elem miatt jellemzően a pirosas, rózsaszín típusúak, mint a rózsaszín marcipánmalac. Egészséges, és normális. Olyan, mint egy egészséges, jól táplált csecsemő, amolyan csecsemős pufókság jellemzi. Az egészséges, rózsaszín bőre hamar megpirosodik.


A férfi Nyilas is teljesen csupasz, szőrtelen. Még a férfi Nyilas lábszárán sincs szőr.


Nagy, magas, világos színű, normális, egészséges, és a szintén a Tűzből adódó "infantilizmus" jellemzi. És bizonyos fokú gőg, és eszméletlen magabiztosság.


A szem és a haj színe nem jellemző. Általában a haj nem szőke, nem fekete, illetve a szem nem kék.


Nincs jellegzetes arcvonás, azonban amiről megismerhető, az az arcpárna, ami nagy és hosszú, szinte két tenyérnyi. Az egész arcnak van egy csecsemőszerűsége, mert annak nagyobb az arckoponya része, mint az agyi koponya rész. A Nyilas férfiak soha sem markáns arcvonásúak. Nincsenek mély arcvonások, semmi karakteresség nincs az arcán, egy rózsaszín derű jön le róla. Nyílt őszinte tekintetel (Tűz-jegy) néz a világba. Mindig büszke, egyenes tartással, nyílt tekintettel, a másikkal szembe fordulva kommunikál.


A mozgás igen jellegzetes: a "legcsúnyább" járása van. Furcsa, darabos, nehézkes, összevissza, amolyan "trampli" mozgás. A Nyilas akkor is nekimegy másnak, ha sok a hely, mert szinte nincs mozgáskoordinációja. Fura nehézkesség, trampliság, darabosság, "sikktelenség" jellemzi a mozgását. Néha még csoszog is hozzá. Mint mikor a gyerek először áll fel, és lép 2-3-at. Kicsit túlhangsúlyozott, széles mozdulatok jellemzik, pillanatok alatt eltör dolgokat. Ezt nem direkt csinálja, egyszerűen csak ilyen. Egészen hihetetlen pl. mikor fut... :-)


A tartása egyenes. Nagyon komoly felnőttnek akar látszani, de olyan, mint a kisfiú, aki a papa csizmájába bújt. A nők is inkább kisfiúsak.


A Nyilasban mérhetetlen önbizalom, magabiztosság van. A Tűz-jegyekben egyébként is sok az önbizalom. Ő tökéletes, azért van itt, hogy a sok szerencsétlennek példát mutasson, segítsen. Mivel változó, így a Nyilas szellemi erőket képvisel, de persze Tűz-módon.


A magabiztosságának az alappillére az, hogy nincsenek kétségei, abszolút pozitív beállítottságú, roppant naivitása van.


A Nyilasban elképesztő kíváncsiság, tudásvágy van. Felesleges megkérdezni, hogy érdekli-e valami, szinte biztos, hogy igen. Ez az érdeklődés tulajdonképpen mindig szellemi, filozófiai jellegű. Rendszerint egész életében tanul, mint a Skorpió, de óriási különbség van kettejük között. Az egyik különbség, hogy a Nyilas ismeretvágya jellemzően univerzális, de felszínes. Egy Nyilas mindig mindenről tud valamit, de nem igazán mélyen. A tudásának területei összeérnek, így magának is és másnak is elő tudja adni, mint tökéletes tudást. Ebből a tudásból, még az apró kis töredékinfokat is össze tudja rakni egy teljes, nagy képpé (Jupiter). A Skorpió viszont tulajdonképpen monomániás, könnyen beszűkül egyetlen területre. A két jegy ezért végül is jól kiegészíti egymást: a Nyilas kitágítja a Skorpiót, míg a Skorpió elmélyíti a Nyilast. A Nyilasnak ún. "katalógustudása" van: elolvassa a katalóguscédulát a könyvtárban, talán még a fülszöveget, netán még a kritikát is, de a könyvet nem. Mégis tud róla előadást tartani! Igazán szintetikus tudásra képes, de önmagában mégsem képes rá, csak ha egy másik jegy (pl. Skorpió) megmélyíti. Önmagában ő a "polihisztor".


Alapattitűdje a "bevonulás". Bevonul, és megáll méltóságteljesen, megvárja, míg csend lesz, majd jóindulattal leereszkedik. Derűs jóindulat és leereszkedés jellemző. Mindig úgy kezdi, a mondatot, hogy "én", vagy "nem úgy van, majd én megmondom, hogy van...", szinte bármiről is beszél. És minél DHabb, annál inkább. Tulajdonképpen "gátlástalanul" beszél bármiről. Vitatkozni nem lehet vele, mert jellemző "majd én megmondom" és a "Senki nem látja át az egészet az összefüggéseiben, csak én" típusú hozzáállás. Kicsit lesajnáló a többiekkel. Nem rosszindulatból, csak ilyen. Tulajdonképpen jóindulatú, furcsa kisfiússág van benne. Mindig megfellebbezhetetlen módon kinyilvánítja a véleményét. A Nyilas tanár viszont rémes, mert pl. szó szerint azt akarja visszahallani, amit elmondott az órákon.


Nagyon erősen külsődleges, mint minden Tűz-jegy. Ő a "próféta", aki "elhozta az igazságot". Nagyon fontos neki a külsőség. A Nyilas névjegy jellemző, mindig minden címzetét és rangját használja, akárhány is van neki. Bemutatkozáskor is. Ebből ered az egyenruha iránti vonzódás, ami nem feltétlenül militáris, a lényeg benne a valamilyen testülethez való tartozás, és így az egyenruhára ki lehet aggatni a különböző rangjelzéseket, kitüntetéseket stb.. A civil ruhája is olyan, mintha egyenruhát viselne. Az is előfordul, hogy a civil ruhán is hordja a kitüntetéseit...


A Nyilas klasszikus élethelyzete az ítéletet kihirdető bíró, a ceremóniát levezető tábornok, a misét celebráló bíboros.


Ugyanakkor elképesztően naiv, könnyen kezelhető, mint minden Tűz jegy, pl. simán levehető a lábáról egy ilyen megszólítással: "mélyen tisztelt professzor úr...". Egy erősen Nyilas jegyű igazoltató rendőrnél az a trükk, ha nagyobb ranggal szólítod meg... ;-)


Nagyon erős életszeretet jellemzi. Az egész ember nagyon evilági, nemigen van benne "transzcendencia". Persze foglalkozik vele, mert átlátja. Van benne egy nagyon erős életszeretet, élet-igenlés. A Nyilas élni szeret, benne a közepében, kivonulni a természetbe stb.. A nyelvhasználat is felszínes tudású, de gátlástalanul használja.


Imád "zabálni". Az evésnél 3 jegyet emeltünk ki. Sokfélét, de keveseket, az a Mérleg; rengeteget de egyfélét, az a Bika; végül rengeteget, különlegeset és sokfélét, az a Nyilas. Mind még a "normalitáson" belül van, ha már egy kissé "abnormálisan" :-) különleges, az Vízöntő.


Hallatlan segítőkészség van benne, de nem fizikailag, hanem megtanít rá, hogy hogyan csináld. Nagy Nyilas alapelv: "Nem úgy kell a szegényeken segíteni, hogy ételt (halat) adok neki, hanem meg kell tanítani arra, hogy hogy termelje meg (halásszon)."


Nagyon jellemző, hogy hirtelen felnevet, a semmiből, nyerítés szerű, kirobbanás-szerű nevetéssel.


Erős vonzódással van a kutyák és a lovak irányában. Ezek fel is ismerik a Nyilas-t, a legvadabb kutya is leül elé, és szelíden, áhítattal figyeli, mint valami istent. A lovak is hasonlóképpen.

2012. ápr. 14. 20:33
 2/13 Advocatus Diaboli ***** válasza:

Én a helyedben lerövidítenem ezt a leírást, mert normális ember nem olvassa el:D

Úgy több választ kapsz és gyorsabban:)

2012. ápr. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Atlétatermetű, sportos külsejű, férfias és minden téren magabiztos. Tüzes jegy, ezért a Nyilas férfi hevesen és szikrázó türelmetlenséggel udvarol. Nyilát sokszor meggondolatlanul, olykor már csak rutinból is kilövi a másik felé. Szegény partner, ezek után várja a szerelmes férfi közeledését, és megdöbbenve tapasztalja, hogy az elsüvít mellette. Őt jobban érdekli, hová repült a nyila, hová fúródott be, mint az előzőleg megcélzott kedves.

S ha egy-egy kaland nem a Nyilas elképzelése szerint alakul? Nos, számára ez sem jelent nagy gondot. Úgyis azt meséli majd kapcsoltáról, érzelmei viszonzásáról, amit képzelete diktál.

Természetesen ez nem jelenti azt, hogy nem képes szeretni. Sőt, remek partner. A szerelme finom és lebilincselő, érzelmei azonban nagyon ingatagok, ezért nem lehet tőle túl sok hűséget és állhatatosságot várni. Szeret mindenféle megszorítástól mentesen, függetlenül élni, házassága ezért gyakorta boldogtalan. Fáradhatatlan a szerelmi csatározásokban, de erre csak akkor kerül sor, ha ő ezt akarja. Mert a Nyilas feltétel nélküli szeretet követel! Ugyanígy megköveteli a szabadságot is – saját magának.

Szabadságvágya ellenére nem békél meg az agglegénység gondolatával és családalapításra törekszik. A házasság után gondja van rá, hogy családjának kényelmes életet, megfelelő életkörülményeket biztosítson, s ezt a kötelességét csak ritkán hanyagolja el. Ajánlatos, hogy felesége, élettársa ne támasszon túlzott igényeket a házastársi együttélés szabályait illetően és megpróbálja elviselni félrelépéseit. Szomorúbb a helyzet akkor, ha mindez házastársi hűtlenséggé fajul, ami a Nyilast hidegen hagyja, mivel ez természetszerű velejárója a változatosságot kedvelő természetének.

Szeretetreméltó partner és kellemes udvarló, szórakoztató szerelmes, ha erre szakít időt. Csak éppen annyi látni, csodálni való van a világban, annyira lüktető és színes az élet, hogy ebből a szűkre szabott időből kevesebb jut egy-egy személyre. Annál több a barátokra. Olykor úgy tűnik, fontosabb számára a barátság, mint a szerelem.

Szenvedélyei számosak. Szeret társaságba járni, sportolni, utazni. Érdeklik a nyereséges üzletek, és jól eligazodik a kereskedelmi kapcsolatok világában. Olykor, ha képzetlenebb, könnyen elcsúszhat a kétes ügyletek irányába, ami nem tesz jót hírnevének. Ami kevés ideje ezek után marad?

Nos azzal megédesíti hitvese életét. Kiválasztottja mégsem fog unalomra panaszkodni mellette, mert a Nyilas férfi érdekes, színes személyiség, és meglehetősen szexuális beállítottságú.

Képes kedvesét, választottját magával ragadni, s még idősebb korában sem lesz egyhangú, unalmas mellette az élete. A Nyilas férfi varázsa vitathatatlan és optimális változatában nagyszerűen egyesíti intellektuális érdeklődését a kalandvággyal, s lebilincselő, művelt, dinamikus személyiség benyomását kelti.

Bár számára az otthon nem meghatározó jelentőségű, mégis kalandozásai után szívesen tér meg, egy-egy rövid pihenőre, ha ezt nem erőltetik rá. Persze a Nyilas megszelídíthető, kezes házi kentaurrá formálható, csak éppen varázsát veszti el, s egy leszíjazott égi vándor bizony lehangoló látvány.


ez itt egy rövidebb változat!;)

2012. ápr. 14. 20:43
 4/13 /Anita_'94/ ***** válasza:
94%

Ezt tutira direkt csinálod. Ugye nem képzeled, hogy végig olvasom? :D

Ha meg azt válaszolom, hogy bejönnek a nyilasok, megint le leszek nácizva...

2012. ápr. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
A nyilas lábszára is szőrtelen? Nekem mégis szőrös :D
2012. ápr. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Ja,csak kíváncsi vagyok,de nem is muszáj végigolvasni,elég ha megmondod h bejön e vagy sem ez a nyilas típus,biztos tudja mindeki kb.h milyen az.


érdekes h én tiszta ilyen vagyok, pedig nekem halak a horoszkópom,és az az aszcendens micsodám az meg ikrek,ezért is van h nem nagyon hiszk az ilyen hókuszpókuszvan.

2012. ápr. 14. 20:59
 7/13 anonim ***** válasza:
szerintem a horoszkópokat mind úgy írják, hogy igazak legyenek minden emberre.
2012. ápr. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Istenem mi ez a szőrtelen szöveg? Meg atléta termet? Nehogy már még ezt is a horoszkóp döntse el?

Nyilas vagyok és nem vagyok 190 centis jól lakott óvodás nincs formátlan baba arcom , 175 centi vagyok , szálkás és izmos és pont karakteres arcom van ráadásul kék szemem sőt még a lábszáram is szőrös... És utálom a lovakat...


Valamilyen szinten hiszek a horoszkópban (érdemes amúgy alaposabban utána járni tényleg!) , de amikor megvádolnak azzal hogy dagadt típus vagyok csak a napjegyem alapján az már annyira szánalmas.

Rám nem is a nyilas , inkább az oroszlán és skorpió illik mert azok dominálnak és azokból van "több" a horoszkópomban a nyilasból max ez a végtelen meg élet értelme kutatási vágyam van meg...

És tényleg nézzetek jobban utána , mert csomó ismerősöm tök lehurrogott aztán semmit nem tudtak az egészről én meg megnézettem velük és mindegyikükre tök illett a leírtak 75-80%a és nem nem olyanok vannak benne a mi mindenkire illik :D

2012. ápr. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon bejön a Nyilas archetípus,de jól ismerem a zodiákus jegyeket,és a Halak még csak köszönőviszonyban sincs vele.Testalkatilag lehetnek azonosságok,de a belső értékei eléggé eltérnek ezeknek a jegyeknek..
2012. ápr. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Márpedig én Halak jegyben születtem!:P


Bár ha a horoszkópban inkább a Nyilasra hasonlítok,akkor biztos elcseréltek valakivel! :D :P

2012. ápr. 15. 13:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!