Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejönnétek egy vak fiúval/l...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek egy vak fiúval/lánnyal?

Figyelt kérdés
Persze nem lehet könnyű, de a vakokat tényleg nem a külsőségek érdeklik, a belsőt értékelik. Én minden további nélkül megtenném, érdekel, ki hogy van ezzel.
2012. ápr. 14. 21:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
ha eléggé nagy köztünk a szerelem akkor igen, de ahhoz elég nagynak kell lennie
2012. ápr. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha amúgy minden stimmelne vele, akkor igen.
2012. ápr. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
igen, mert azt a srácot akkor tényleg a személyiségem érdekelné és nem a külsőségek
2012. ápr. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. ápr. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
nem:(
2012. ápr. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. ápr. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
nem :/ nagyon sajnálom a vak embereket, de nem hiszem, hogy tudnék párkapcsolatot kialakítani egy ilyen személlyel
2012. ápr. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Hááát nemtudom ki hogy van vele,de nekem nem menne
2012. ápr. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

A sulim esélyegyenlőségis volt, szóval elég sokat találkoztam vak korombeliekkel. Volt jó pár vicces és gáz helyzetem is velük anno.


De rengeteg dolog van, ami miatt nem szívesen lennék vak ember párja. Ezek közül talán a legfontosabb, hogy valószínűleg én is folyton aggódnék, amit egy függetlenebb felnőtt ember már rossz néven vesz és ez a kapcsolatunkban egészen biztos, hogy folytonos feszültséget indukálna.

2012. ápr. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Igen, mert egy vak lányt legalább nem zavarna, h csúnya vagyok. Az más kérdés, h mennyire bírnám az ezzel járó nehézségeket.
2012. ápr. 15. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!