Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek milyen gyakoriak a kapcsolatában a mélypontok?

Figyelt kérdés
Mi 2 éve vagyunk együtt, de már azóta 2xer szétmentünk,de most megint mély ponton vagyunk,úgy érzem.Ő külföldön dolgozik én itthon vagyok,de ha minden jól megy akkor következő hónapban kiköltözök hozzá.Már egy éve minden hónapban csak egyszer egy hétre találkozunk,eddig nem volt semmi gond,de most...minden olyan más,és alig találkozunk,de egész héten fontossabbak voltak a haverjai,mint én...pedig ezek nem az ő korosztálya és nem is nevezhetők igazán havernak....mégis az együtt tölthetett időt ,úgy érzem inkább rájuk fordította nagyobb részben.Én nem azt mondom,hogy állandóan egymás nyakába kell lógni,de ha egy hónapban csak egyszer van rá mód,hogy találkozzunk és ráadásul itthon várok rá,akkor foglalkozhatna velem.Szerintetek?

2012. ápr. 15. 11:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted csak megszokásból vagytok együtt? Mert ha igen, akkor annak nincs sok értelme. Ha két év után ilyen gondok vannak, mi lesz akkor 10 év múlva? Van ennek a kapcsolatnak jövője?


Próbáld meg megbeszélni vele amit ide beírtál, és ha nincs pozitív fejlemény, ne erőltessétek. Hideg kapcsolatban szar az élet.

2012. ápr. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Jó kérdés... a leírtak alapján visszamondanám a kiköltözést, és az lenne életen legjobb döntése. Aztán mindent kidobni ami hozzá köt, vagy rá emlékeztetne, és egy teljesen új életet kezdeni valaki mással, aki számára fontosabb vagy.

Z.

2012. ápr. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szakítás érett. Tök felesleges egy olyan kapcsolat függőségeit magadra vállalni, ahol nem érzed magad jól, ráadásul alig vagy együtt a másikkal. Lehet, hogy majd jön a rinya, hogy "de én mennyire szeretlek", de ne dőlj be neki.


7 éve vagyok együtt a párommal, egyszer fél, egyszer egy év távkapcsolat volt, amikor kb. csak hétvégenként találkoztunk. De vártuk nagyon, és olyankor egymásra szántuk az időt. Nagyon fontos dolognak kellett közbejönnie, hogy ez elmaradjon.


Most megint távkapcsolat van, én kint dolgozok Németországban, de majdnem minden nap beszélünk és próbáljuk megoldani, hogy havonta találkozzunk.


Veszekedni azért szoktunk párhavonta, de olyan balhé, ami két napnál tovább tart, két-három évente jön elő. Szerintem ez még belefér a harmonikusba.

2012. ápr. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Azt hiszem, teljes mértékben igazad van, bár úgy hiszem, a kapcsolatotokat nem lehet pár mondatban leírni, ezért biztosan vannak olyan tényezők kettőtök közt, amit ha megosztanál, akkor mi válaszadók, másként látnánk dolgokat. De saját tapasztalatból mondhatom, hogy én biztosan nem tudnék egy olyan kapcsolatra építeni, ahol havi egy találkozásért is úgymond könyörögnöd kell és reménykedni, hogy ezt nem a haverjaival fogja tölteni, hanem veled.

Egyáltalán nem sok elvárás részedről, hogy találkozzatok, hiszen ha képes vagy rá várni hetekig, akkor igazán elvárhatod, hogy azt a kevés kis idejét veled töltse. Számomra ami furcsa, hogy bár az én páromnak is nagyon sok barátja van és sokszor találkozik velük, rám is igyekszik elegendő időt szánni és ha két-három napig nem találkozunk, akkor már hiányzom neki. Ebből kiindulva elég furcsa a párod részéről, hogy neki nem az az első dolga, hogy hozzád rohanjon egy hónap kihagyás után.

Azok alapján, amit leírtál, én úgy látom, megfáradt a kapcsolatotok, de azt neked kell eldöntened, hogy ér-e még annyit, hogy küzdj a folytonos egyedülléttel és azzal, hogy nem rohan a karjaidba akkor, mikor végre megtehetné.

Ha úgy érzed, hogy beszélnél róla privátban, szívesen segítek!

30/N

2012. ápr. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!