Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan fordítsam vissza ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan fordítsam vissza ezt az érzést, újra a régire?

Figyelt kérdés
A barátommal több, mint egy éve együtt vagyunk. Az elején minden tökéletes volt, mint egy álom. De mostanában, kb 3-4 hónapja valami nagyon megváltozott. Egyszer szakítottunk is azóta, többször mondta, hogy valami megváltozott benne, aztán mégsem, és be is bizonyította. én fülig szerelmes voltam végig, nem bírtam volna ki, ha megint vége. nagyon megváltozott a személyisége, mindig kritizál, piszkál, vagy nem épp kedves a modora.. és idők özöntként változik, egyszer a szerelmes férfi, egyszer pedig ez.. félek, hogy kiszeretek belőle, amióta "talán" ez a folyamat elkezdődött bennem, folyamatosan lelkifurdalást, lelki fájdalmat érzek. ráadás az, hogy talán egy másik fiú is elkezdett tetszeni, aki régen, de próbálom minél jobban elfojtani. mit tegyek, hogyan hozhatnám helyre a kapcsolatot? nem akarok az a lány lenni, aki otthagyja őt másért, nem akarom tönkretenni.:S (az a fiú annyira még azért nem "tetszik")
2012. ápr. 15. 16:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Van valakije ,ezért piszkál azt akarja ,hogy kiszeress belöle.
2012. ápr. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
megcsalni nem csal meg, viszont azt nem zárhatjuk ki, hogy van valaki más, aki érdekli. azt kihagytam, hogy minden nap látjuk egymást, az iskola miatt.
2012. ápr. 15. 16:46
 3/4 anonim ***** válasza:
Pedig nem tennéd tönkre, ha otthagynád. Valószínű, hogy már nem (olyan) szerelmes beléd. Beszéljétek meg mindenképpen!
2012. ápr. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
igazatok van, köszönöm az eddigi válaszokat. viszont amikor otthagytam, nagyon maga alatt volt.:S és hogy beszélhetném meg vele, hogy "talán" tetszik valaki más, akivel még nem is beszéltem, csak mindig szemezni akar velem és mosolyog rám?! ezt is el kéne mondani?
2012. ápr. 15. 16:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!