Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tudom elfojtani ezt az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudom elfojtani ezt az érzést? "szerelem" Van 1 lány aki nagyon tetszik nekem, meg is próbáltam a dolgot meg minden, de semmi nem lett belőle, és itt van 1 kis gond.

Figyelt kérdés
Még mindig tetszik nekem, pedig világosan elmondta hogy hagyjam békén, és én ezt tiszteletben is tartom, de mégsem tudom elfelejteni. Mit csináljak, hogy ne gondoljak rá.

#szerelem #szerelmes #nem birom elfelejteni
2012. ápr. 12. 15:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
vannak, akik nem értenek a szóból, ez k*rvára idegesítő..te is az lehetsz
2012. ápr. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ilyenkor a legjobb, ha keresel mást és elfelejted. Biztos nem poénból koptatott le...
2012. ápr. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Foglald el magad valami mással. Biztos van valami hobbid! Találkozz a barátaiddal, menjetek el együtt szórakozni. Ezt tudom javasolni.
2012. ápr. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ne tartsd vele a kapcsolato egyáltalán...
2012. ápr. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Próbáld kerülni a társaságát, tereld el róla a figyelmedet. Ha túltetted magad rajta, akkor bele kezdhetsz egy másik kapcsolatba. Így a legjobb szerintem.
2012. ápr. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
66%
Ne rohanj bele másik kapcsolatba, ha nem gondolod mert attól nem leszel boldog, és ha a csaj lekoptatott, egyáltalán nem fogja érdekelni, hogy kivel jársz és kivel nem, szóval még féltékennyé sem tudod tenni, Tartsd nyitva a szemed, és legyél nyitott más lányokkal való kapcsolatra, ne zárkózz el emiatt, de ne akarj görcsösen másik barátnőt. Ne figyelj oda rá, kerüld őt, próbáld úgy érzékeltetni vele, hogy már nem érdekled. Legyél sokat a haverjaiddal, foglald el magad.Gondolj arra, hogy egy ilyen lányba nem lehetsz szerelmes, hiszen bunkó volt veled. Ez sokszor bejön.Semmiképp se nézz "romantikus" filmeket, ne bámulj meg az utcán szerelmespárokat! Lehet, hogy hülyén hangzik, de ez tényleg fontos.
2012. ápr. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

15:31

Ezért miért vagyok idegesítő,most öszintén,még csak hozzá se szólok,próbálok nem rá gondolni... attól,én még nem vagyok idegesítő...

2012. ápr. 12. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!