Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ti barátkoznátok vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti barátkoznátok vagy össze jönnétek nálatok fiatalabb fiúval?

Figyelt kérdés
Lány vagyok, szóval nem a pasi vagyok, aki ezt kérdezi, lehet nem is jó a kategória, de most nem ez a lényeg. Csak érdekelne más lányok véleméyne erről. Én eddig vhogy azt tartottam, hogy nálam fiatalabb fiúval semmiképp sem ismerkednék "úgy", de végülis 1 év nem olyan nagy dolog. Szerintetek? (egyébként 20 éves vagyok, tehát vmi ilyen tapasztalat érdekelne)

2012. ápr. 15. 16:48
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek:) Alapjáraton nekem is a kicsit idősebb fiúk tetszenek, de most elgondolkoztam nagy unalmamba, hogy lehet, hogy csak nagyon az elvárásaim ilyen téren. Meg eddig nekem is tényleg az volt az észrevételem, hogy a fiúk később érnek, de talán ilyen korban már megértek:)
2012. ápr. 15. 16:58
 12/14 anonim ***** válasza:

barátkozni simán.

összejönni... hát nem tudom. eddig még nem volt olyan srác, aki fiatalabb volt nálam, és megfogott volna. de lehet, hogy rosszul állok hozzájuk. mindenesetre nem szívesen jönnék össze nálam fiatalabbal

2012. ápr. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Én is így voltam ezzel eddig, hogy fiatalabbal soha, és inkább idősebb férfiakkal ismerkednék. De megismerkedtem egy 1 évvel fiatalabb pasival, és a gondolkodásmódja, a hozzáállása a dolgokhoz érett és komoly, szóval semmi gond nincs vele. :)
2012. ápr. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
nem járnák fiatalabb fiúval.
2012. ápr. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!