Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Idősebb nő, fiatalabb férfi....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idősebb nő, fiatalabb férfi. Férfiak mi a véleményetek az ilyen párkapcsolatról?

Figyelt kérdés
Belemennétek-e ilyen párkapcsolatba? Mennyivel idősebb nővel?
2012. márc. 29. 07:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

meg hát:D


nálam a kor nem számít, amíg jól néz ki a nő, vagy ha szeretem

2012. márc. 29. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha megengeded én nőként válaszolnék erre :)

Én 38 éves vagyok, a párom pedig 30. 6 éve vagyunk együtt és mindkettőnknek tökéletes ez a kapcsolat:)

2012. márc. 29. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
70%
Az a véleményem, hogy vannak erre pozitív példák, de nagyban egyénfüggő, hogy egy ilyen kapcsolat működni tud-e. Én nem hiszem, hogy belemennék egy ilyen kapcsolatba.
2012. márc. 29. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs vele gond..ha egy egeszseges korrol beszelunk! Ez forditva is igaz..idosebb a pasi mint a no!:)) bar az megszokottabb dolog mert a fiatalabb lanyokra buknak jobban pasik ez forditva is igaz a csajokra!:)) szoval normalis dolog!:))
2012. márc. 29. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Nyilván ez korfüggő is. Pl. egy 30 éves nő simán összejöhet egy 28 évessel.

De az a helyzet, hogy ismerek olyan "párt", ahol a lány 15 éves, a srác 13... Na nyilván ez nem csak törvényellenes, hanem még gusztustalan is.

2012. márc. 29. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

2-es gratulálok nektek! sok sikert! :)


Mau: Nem írtad, hogy te hány éves vagy. Érdekelne.


4-es mi igaz fordítva a csajokra? Ők az idősebb pasikra buknak? Mi a normális, egy idősebb nő fiatalabb fiúval? De sokan azt gondolják, hogy 5 évnél nagyobb korkülönbség már nem normális.


5-ös én nem tartom gusztustalannak a 15 éves lányt egy 13 éves fiúval. Csak 2 év különbség! Lehet a lány éretlenebb és a fiú érettebb a koránál.

2012. márc. 29. 16:26
 7/14 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok. Ismerem őket és hidd el, nem így van.
2012. márc. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
21
2012. márc. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
5-ös ebben az esetben azt gondolom, hogy nem csak a korukkal van a bajod.
2012. márc. 29. 17:34
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Szeretem a MILF-eket. Ők hálásak ha eltöltök velük egy két órát, nem úgy mint a nálam fiatalabb csajok, csak nyafogni tudnak.


20/F

2012. márc. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!