Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kiakadnátok, ha belenézne a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiakadnátok, ha belenézne a barátnőtök/barátotok az emailjetekbe/telefonotokba/naplótokba?

Figyelt kérdés
ha kiderülne megbocsátanátok neki

2012. ápr. 15. 22:32
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

mert valahol igen...nemtudom...én szükségesnek érzem ezt a kis teret magamnak...hogy pl a haverjaimmal kötetlenül beszélgethessek, neten, mert ismerem abnőmet, már aból is patáriát csapna, hacsak ráköszönök egy lányra fészen, meég akkor is ha oviskorom óta ismerem, és barátom, és sosem jönnék vele össze...csak egy példa volt.

és ő i szükségesnek érzi ezt a teret, és ha végiggondolom ,hogy nekem is kell ez, akkor neki miért ne kellhetne...

jó, mindenre van indok, és kifogás, én ezt így gondolom...ha rámegy a kapcsolatom rámegy, bánni fogom nagyon ,de meg is értem, mert szükségem van erre a kis szabad térre, és neki is.

lehet pont ez lesz a kapcsolatunk mumusa, eddig is azvolt, és biztos vagyok benne, hogy ezen is bukik amjd fel...

nagyon nagyon szeretem, szerelmes vagyok belé mint egy kisdiák, senkit nem szerettem még így, és ha ezen csúszik el, akkor kiderül legalább, hogy nem illettünk össze...:/ :'(

2012. ápr. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
ha nincsenek titkaid, akkor mitől félsz? nem fog naponta ellenőrizgetni, gondolom :)
2012. ápr. 15. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:

A párom belenézett és én nem akadtam ki. Nincs titkolnivalóm előtte, soha még csak nem is flörtöltem mással amióta van nekem. Ő a mindenem, eszembe sem jutna megcsalni!

Úgy bukott ki belőle, hogy talált egy teljesen ártalmatlan beszélgetést, amit félreértett. Amikor előadta konkrétan csak nevettem, hogy most magyarázzam-e el neki, hogy mi volt ez!? Elmagyaráztam, aztán ő is csak fogta a fejét, hogy úristen. Utána rajtakaptam, hogy túr. Úgy két nappal később beszélgettünk egyet, hogy baromira nem érdekel ha kutat utánam, mert SOHA nem fog olyat találni, ami árnyékot vethetne rám és a kapcsolatunkra. Nem kértem, hogy többé ne tegye, egyszerűen csak elmondtam neki, hogy nekem iszonyatosan fáj az, hogy ennyire nem bízik bennem. Azóta nem kaptam rajta és 99%-ra azt mondom, hogy fel is hagyott eme hobbijával. :)


Ha jobban belegondolok kiakadhattam volna és azonnal kidobhattam volna, amiért túr a cuccaimban, de azt hiszem így sokkal jobban jártam. :)

2012. ápr. 15. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
titkom, titkom, mondd meg nékem, ki a leghazugabb e vidéken
2012. ápr. 15. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
100%

mivel nincs semmi takargatnivalóm előtte, így nekem nem lenne vele semmi gondom, sőt, örülnék neki, hogy megbizonyosodott erről


22/L

2012. ápr. 16. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
100%

# 24/25

hehe :)


# 25/25

egyetértek, de a legtöbben fel vannak háborodva, mert van mit titkolniuk

ha meg annyira zárkózottak hogy kell a magántér, akkor tényleg csak bizalom kérdése, az más kérdés, hogy az gyakorlatilag manapság semmit se ér :)

nem 1 embert ismerek, aki több barátnőt tartott, vagy csalta meg a párját. semmi értelme komolyan venni ezeket a közhelyeket, ezek csak takarózgatások a hazugoknak.

2012. ápr. 16. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem feltétlenül erről szól. Attól, hogy valakinek nem kell semmi szabad terület, magánszféra, ahova olykor visszahúzódhat, másnak még kellhet. Én már írtam valahol, hogy nézett bele a párom a cuccaimba és nem csináltam belőle vitát... Ettől függetlenül nem esik jól ha kérdés nélkül turkál a cuccaimban. Ha kéri szívesen megmutatom, nincs titkolnivalóm. Itt azzal van a gond ha kimegyek wc-re és már nyúl a telefonom után, stb. Szerintem van ennek egy normális határa, amire azt mondom, hogy oké, de ha ezen átcsap, akkor engem is idegesítene, hogy ilyen mértékben nem bízik bennem a párom.
2012. ápr. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

# 27/27

ha oda jut a kapcsolat, akkor az már minősít valamit. hibáztatni valaki mást azért, mert olyan, amilyen, nincs értelme, inkább azon gondolkodj el, hogyan választottál ilyen embert...

2012. ápr. 17. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

27-es vagyok... Nézd. Én nem gondolom, hogy olyan rossz lenne a kapcsolatunk, sőt, inkább úgy érzem, hogy haladunk a tökéletes felé. Minden remek. Attól, hogy a páromnak volt egy ilyen időszaka, még nincs joga az égvilágon senkinek minősíteni a kapcsolatunkat, vagy őt! Megtörtént, lebukott, beismerte, megbeszéltük, azóta nem történt meg, ennyi.

Ha valaki életvitel szerűen űzi és ez a másikat idegesíti, akkor nyilvánvalóan nem ugyanakkorra térre van szükségük, nem fognak kijönni az élet más területein sem, mert ez rányomja a bélyeget a kommunikációra, a bizalomra, mindenre és hamarosan vége is lesz a kapcsolatnak.

Ha meg mindkét fél ilyen kutakodós, vagy legalább is, nem érdekli őket, hogy a másik mikor kutat, akkor szintén nincs joga senkinek elítélni azt a kapcsolatot, mert ettől függetlenül még működhet nagyon jól.

2012. ápr. 17. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

nincs joga... jogom van azt mondani amit akarok, legfeljebb hülyeség lesz.

az meg szerintem eléggé kideríthető még ismerkedéskor, hogy az illető mennyire bízik másokban. nekem mindegy mit csináltok, csak 1 gondolat volt

2012. ápr. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!