Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kiakadnátok, ha belenézne a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiakadnátok, ha belenézne a barátnőtök/barátotok az emailjetekbe/telefonotokba/naplótokba?

Figyelt kérdés
ha kiderülne megbocsátanátok neki

2012. ápr. 15. 22:32
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
36%
igen! dobnám mint a kutyát...
2012. ápr. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
Nézzen. Úgyis mindig, mindent törlök azonnal... :Đ
2012. ápr. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy magyarázza ki.


De én nem szeretem , ha belenéznek a telefonomba, barátaimnak se adom oda a telefonomat... az olyan saját :)

2012. ápr. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:

Kiakadnék, és nem bocsátanék meg neki!!!!

Ha megkérdezte volna hogy megteheti -e megengedtem volna, hisz nincs mit rejtegetnem!


19/L

2012. ápr. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
Igen, de megbocsátanék neki, főleg ha lenne kinek:D
2012. ápr. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
és, ha bevallotta volna, hogy belenézett és megbánta és többet nem teszi meg akkor is?
2012. ápr. 15. 22:34
 7/31 anonim ***** válasza:

én megtettem....rá is ment a kapcsolatom majdnem kb 1 hónapig úgy voltunk mint tűz és viíz...

én aztmondom nem érdemes, még ha lenne rá módod, lehetőséged akkor sem.

amiről nemtudsz nemfáj, és ez k*rvára igaz.

szeresd amíg szeret, dugd amíg dughatod, öleld, amíg vna kit.

ha tényleg szeret a párod, a lelkismerete nem fogja hagyni, hogy ne valljon be neked dolgokat, ez az egyik, a másik, hogy ha felbukkan az a bizonyos 3. személy, bármelyik oldalról, észreveszed apárodon, hidd el...nem oylan mint régen, vagy kevesebbet, vagy többet figyel rád, furcsán viseljkedig néha, stb stb...apró jelekből kivehető....:)

2012. ápr. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%

én nem akadnék ki, utána én is megnézném az övét:DD


amúgy bármikor belenézhet, nincs mit titkolnom

23l

2012. ápr. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:

Ha közös életünk van,tehát komoly kapcsolat,akkor természetes.Ha nem,akkor abban a pillanatban elbúcsúznánk egymástól.

26n

2012. ápr. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%
Ha van titkolni valod akkor kiakadsz,Ha nincs semmi stiklid akkor ugy vagy vele h HAGY NEZEGESSE....
2012. ápr. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!