Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van értelme visszatartani a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme visszatartani a költözéstől?

Figyelt kérdés

Pár hónapja hozzám költözött egy srác akivel előtte úgymond

viszonyom volt.Akkor még nem éreztem iránta semmit,csak jó volt vele.Azt mondta,ahogy a volt neje kifizeti a közös házból a részét lakást vesz és elköltözik,és ezzel köztünk is vége,visszahúzza a szíve,a sok emlék,barátok a szülőhelyére.Azt hittem az idő múlásával meggondolja magát,de ahogy belegondoltam,hogy pl soha nem mentünk együtt sehová,az ő környezete nem is tudja hogy vagyok.Én viszont szerelmes lettem belé,és félek hamarosan elmegy mert a van vevő a házra,már le is előlegezték.Próbáltam kérdezni az érzéseiről,de csak annyi,hogy jól elvagyunk.

Nem használ ki anyagilag,fizeti a költségek felét.Én mégis

úgy érzem addig vagyok csak jó neki,amíg nem lesz meg a

lakása,pedig azt gondolom sokszor ő is szeret,nagyon figyelmes,kedves és törődik velem.Nem tudom mit tegyek?

Tegyek-e valamit egyáltalán,vagy csak áltatom magam.


2009. jún. 19. 15:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Semmit nem tehetsz. Jó voltál neki az ágyban, meg biztos főztél mostál rá. Keress olyat aki szeret is Téged nemcsak kihasznál.
2009. jún. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd csak, had menjen. Anyagilag nem használt ki, lehet. De érzelmileg igen. Mert hát valljuk be, ő nem érzett irántad semmit. Én is jól elvagyok pár fiúval, de nem vagyok beléjük szerelmes. Keress olyat aki nem csak egy szexpartnert és egy lakást lát benned.
2009. jún. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
54%
Én úgy látom, ez a fiú átmeneti helyzetnek fogta fel a nálad-lakást. Az érzelmeit sem zárom ki, inkább azt mondanám, hogy az is ebből a helyzetből eredeztethető és nem a kihasználásodra irányult. Mégis: hosszú távra nem tervezett veled, azéert is mond le rólad könnyedén. Bízdd a sorsra, hogyan alakul. Ha netán hiányoznál neki, úgyis visszatér hozzád valamilyen formában. Ne fogd őt vissza!
2009. jún. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Egyértelműen kihasznált és az átmenetet akarta eltölteni valami kellemessel, minden megvolt neki, volt aki mos és főz rá...

Most akar valamit ami érdekli is és az nem te vagy...

menjen de jó messzire, te me többet rás se gondolj

28/f

2009. jún. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ezeket ti komolyan el hiszitek?!?

Ha rám hallgatsz megkérdezed mit érez irántad. Nem azt, hogy vagytok, hanem mit érez. Mi pasik nemcsak találgatni, meg célozgatni tudunk. Hanem egyenesen beszélni is.

2009. jún. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Kérdeztem mit érez irántam,erre volt a válasz a jól elvagyunk.A válás megviselte és azt mondta az elején nem

akar és nem is tud érzelmileg kötődni senkihez,csak azt hittem változik a helyzet.A költözésről meg hogy utána mi lesz már nem akar beszélni,de azt tudom,hogy nézi a lakás

hirdetéseket.

2009. jún. 19. 16:16
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem igazán értem, annyira messze költözik tőled? nem hiszem, mert gondolom most is jár dolgozni.. stb. Tehát nem mehet olyan messze, és attól még a kapcsolat miért ne folytatódhatna?


Ha viszont tényleg messzire megy, akkor sajnos vége. Megmondta, nem szerelmes beléd, csak nagyon jó barátnak tart, és tényleg hálás amiért befogadtad. Lehet hogy később, mikor meglesz a saját élete, akkor újrakezdi veled, mert most gondolom úgy érzi kicsúszott a lába alól a talaj. Úgyhogy más pasi után kell nézni sajnos.

2009. jún. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!