Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A magányba bele lehet örülni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A magányba bele lehet örülni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 20 éves lány vagyok...nemrég lett vége egy 3 éves kapcsolatomnak ( 4 honapja) azota egyedül vagyok és nagyon rossz, nem találom a helyem, hiányzik h legyen valakim... jelentkező akad, csak az a baj h nekem ők nem tetszenek egyáltalán (pedignem vagyok válogatos) szerintetek engem is majd megtalál valaki, egyenlőre probáljam meg egyedül élvezni az életet, vagy mi enyhitené ezt a hiányt?
2012. ápr. 16. 11:26
 1/10 anonim ***** válasza:
71%
Valakinek ilyen idős korára(sőt még idősebben) se volt senkije. Mégse sír itt mindegyik. Te meg idejössz rinyálni? Ráadásul még jelentkezők is vannak? Szánalmas.
2012. ápr. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Maximum Őrülni. De nem, ha lekötöd magad értelmes dolgokkal. Barátnőzzél, mászkálj, kirándulj stb.
2012. ápr. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Két opció van:

1: feltalálod magad, és megpróbálsz egyedül is teljes ember lenni

2: kapcsolatfüggő leszel, és belemégy minden kapcsolatba, kb a partner személyét másodlagossá téve, csak hogy a magányod enyhüljön...


Igen, szuggesszív volt a válasz...

2012. ápr. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Olvasd végig amit írtál és már válaszoltál is magadnak.

26n

2012. ápr. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Megértelek, mert mindenkinek a saját problémái a legnagyobb problémák. Csak azt ismered, nincs viszonyítási alapod, hogy lásd, lehet sokkal rosszabb is. Pedig a helyzeted egyáltalán nem rossz. Sőt, ha akad jelentkező tuti nem vagy csúnya például.

Az egyedüllétnek is megvannak a maga szépségei, pl többet lehetsz a barátnőiddel, családoddal, hobbiddal.

Remélem segítettem valamit.


20F

2012. ápr. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Abba sem nagyon, ha nincsenek barátaid és a családod sem törődik veled, mert ezt jelenti a magány. Párkapcsolat-hiány miatt nem lesz bajod.
2012. ápr. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ismerek egy lányt,aki hasonló helyzetben van mint te! Neki azt tanácsoltam,h ne törődjön semmivel,és sz*rjon le mindent ami rossz,ami pedig jó,annak meg örüljön. Éljen a mának,éljen boldogan, először önmagaddal kell jóban lenned,aztán ha stabilizáltad magad,úgy könnyebb lesz a lét! Tűzz ki apró célokat,és jól fog esni ha teljesíted,élvezd az élet apró örömeit! Én ezeket tanácsoltam egy nagyon kedves lányismerősömnek, úgyhogy most neked is ezt javaslom. A pasizást most ne erőltesd még(nekem am. tetszik ez a lány,akiről írtam,de én békén hagyom,mert tom,h ilyenkor még nincs felkészülve egy új kapcsolatra),előbb tedd túl magad rajta, és csináld azt amihez kedved van,aztán egyszer majd úgyis rád talál az igazi,amikor nem is számítasz rá!;)

Remélem segítettem!


Üdv. F

2012. ápr. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem soha nem volt barátnőm, barátaim sem voltak soha és a szüleim is leszarnak. Na bumm. Én is idejövök panaszkodni...

Ez a magány, amikor úgy érzed, hogy sosem szeretett senki, csak átvertek és lenéztek, nem amit te érzel...

Good day!

2012. ápr. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
akkor már 17 évesen kezdődött egy kapcsolatod és 3 évig elvoltatok benne? mázlista!
2012. ápr. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Beleőrülni nem fogsz, legfeljebb megvisel egy kicsit az egyedüllét. Mert Te "csak" egyedül vagy és nem vagy magányos. A magány az mást jelent.


Szerintem Neked vannak barátaid, akik szeretnek. Járj el velük és jobban fogod érezni magad, valamint rád fog találni az is, akire igazából vágysz.

2012. ápr. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!