Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Örülni fog a barátom ennek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Örülni fog a barátom ennek a meglepinek?

Figyelt kérdés

4hónapja vagyunk együtt, én 19 ő pedig 21éves.

Jön a karácsony arra kap egy borotvát amire vágyik, a névnapjára pedig kap egy bögrét a közös képünkkel de ez még nem biztos + egy pezsgő nála alszom, és felveszek valami szexi fehérneműt plusz egy comb harisnya és egy pár darab gyertya.Mi a véleményetek?????Boldog lenne, vagy ez már túl nyálas??? Jah és hogy jó ötlet-e a bögre?


2011. dec. 14. 09:41
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
49%

A borotva és a bögre mehet.

Pezsgő - gyertya mehet.

(De azért nem kell ribancnak öltözni.......)

2011. dec. 14. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

fúúú ezek a fényképes bögrék és hasonlító ötletek.. elég szarok, már bocsi.

a többi oké


20L

2011. dec. 14. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
akkor mit kaphatna névnapjára??? na és nem rib@ncnak akarok hanem kicsit szexinek :P
2011. dec. 14. 09:47
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

2. vagyok. attól, hogy a barátodnak kiöltözöl tényleg nem leszel ribanc.

amúgy nemtudom az érdeklődési körének megfelelően próbálj kitalálni valamit

én páromat fizettem már be lövészetre, vettem neki jegyeket az álomautó kiállításra, meg a sziklakórházba, rendeltem neki pengetőket.. mind betalált, neked kell ismerned a párod minek örülne.

2011. dec. 14. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
akkor talán a kocsijába valami?? Még most vette nem igazán van benne kiegészítő, de mit tudnék venni olyan 3ezerért? szinte semmit sem, a sportot nem szereti, a zenét igen de nincs külön kedvenc együttese, meg mindent letölt a netről, a filmeket is szereti azokat is letölti, hát fogalmam sincs. :/
2011. dec. 14. 09:53
 6/19 anonim ***** válasza:
ezekből csak a lövészet került 3ezer fölöttibe, nézz körbe jól neten rengeteg lehetőség van, vannak ezek a kedvezményes kuponos oldalak, sok mindent találhatsz
2011. dec. 14. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

1. vagyok.

Nem azt mondtam, hogy ribanc vagy, amiért combfixbe bújsz.....

Csak ne vidd túlzásba.

2011. dec. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Vehetnél vmi kis cuccot a visszapillantóra vagy a műszerfalra. Plüssfigura vagy nemtom...
2011. dec. 14. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

rosszkedvű nem lesz az tuti...:)


30/F

2011. dec. 14. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
9%
Szerintem a barátodnak szexhez nyugodtan öltözz nagyon szexinek, kicsit ribisnek. Ne törődj ezekkel a betokosodott mamlaszokkal itt, élvezd a nőiességed, és éld meg.
2011. dec. 14. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!