Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit jelent egy párkapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent egy párkapcsolatban ha egy lány időt akar kérni hogy át gondolja a dolgokat?

Figyelt kérdés
Pedig azt állítja hogy szeret.
2012. ápr. 16. 12:37
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
semmi jót...:/
2012. ápr. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
én szélnek is ereszteném a csajt
2012. ápr. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
76%
Azt jelenti hogy szeretne egy kisebb gondolkodási időt amit arra használ fel hogy átgondolja a dolgokat.
2012. ápr. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Azt jelenti, hogy át szeretné gondolni a dolgokat.

1-2-3 nap erre oké, de több hét már sok.

2012. ápr. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Azt jelenti, hogy már nem szeret, de szerelemmel egész biztosan nem. És most azon filózik, hogy így maradjon-e melletted, szeretetben (ha van), vagy keresse az igaz szerelmet tovább.


22/L

2012. ápr. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Hát semmi jót! Én is ebbe a cipőbe járok már 10 napja tart ez, az első pár nap baromi rossz volt. Aztán lassan lassan egyre többet beszélünk. Próbálok visszamenni ezt éreztettem is vele. Most várok hagyok neki időt "gondolkozni" aztán remélem minden rendbe jön. Kitartást sok sikert!
2012. ápr. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen jelent szakítási szándékot. Egyszerűen kell neki egy kis idő gondolkodni. Nekem ilyen szokott kelleni akkor is, amikor nem vagyok kapcsolatban. Néha egyszerűen betemetve érzem magam egy idő után mindentől, és kell egy kis idő amikor kiszellőzhetem az agyam, elvonulhatok, főleg ha sok minden történt az adott időszakban, változások stb. Mióta vagytok együtt amúgy?
2012. ápr. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Adok 3 napot, hogy bejelentse, összejött valakivel és a kapcsolatotoknak örökre vége. Tapasztalat... Óra indul!
2012. ápr. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Megtetszett neki más.
2012. ápr. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
2 hónapja vagyunk együtt, és már azt érzem hogy egyre inkább el idegenedek tőle, mert így is csak azt akarja hogy suliban találkozzunk a nyilvánosság miatt. Az se kizárt hogy tetszik neki más. :(
2012. ápr. 16. 12:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!