Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magas lányok hátrányban?

Figyelt kérdés

181 centi vagyok, már vagy három éve. Talán pont ezért nincs önbizalmam, vagy ha van is, vajmi kevés. Eddig egyszer volt barátom, de ő is átvert. Miért van az, hogyha én közeledni szeretnék egy sráchoz, mindig pofára esek?

17/L


2012. ápr. 16. 21:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem van egy kis magas lány fétisem és szerintem sokan másnak is. Csak sokan azért nem járnak magas lánnyal mert akkor kinézik,hogy az má milyen. Tény nem lesz könnyű, de 17 évesen még korai feladni majd a fiúk is kinövik ezt a hozzáállást.
2012. ápr. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A magasságodnak semmi köze ahhoz hogy a barátod átvet!Meg a kosaraknak sem szerintem!
2012. ápr. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem sokaknak kissebség érzete van ah egy lány magasabb nála. Én 180 centi vagyok ha magassarkúban lennél mellettem biztos furcsán érezném magam, viszont ha normális cipőben az meg szerintem még jó is lehet ha egyforma magas két ember nem áll ki a nyakad nem kell pipiskedni..stb


Osztály társam meg olyan magasat keres mint te mert ő meg 2m+


Az meg hogy barátod átvert azért volt, mert bunkó volt a magasságodnak ehez köze sincs!


19/F

2012. ápr. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az én 187 centimmel kevés lány okoz gondot.
2012. ápr. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Régi bölcsesség: a magasságbeli különbségek vízszintes testhelyzetben úgyis kiegyenlítődnek.
2012. ápr. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem. Elég sok magas fiú van. én örülnék, ha találnék egy ilyesmi magas lányt. (Magassarkúban azért magasabb lennél mint én :D 183-4 cm vagyok.)


19f

2012. ápr. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!