Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek hátrányban vannak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hátrányban vannak a szemüveges lányok a pasizásban? Fiúk nektek számít ha valaki szemüveges? Főként 14-16 éves fiúk válaszát várom!

Figyelt kérdés
2009. dec. 9. 16:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
65%
Én nem tartozok a célcsoportba, de szerintem egy szemüveg egész jól tud mutatni valakin, ha nem szódásszifon.
2009. dec. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
23%
Az esetek nagyrészében ront a szemüveg a lányon. 10 esetből 9-szer. Méghozzá jelentősen. De egyébként van egy két lány akinek jól áll. De ők eleve NAGYON szépek, de nekik sem mindig jó. Ha nem vagy NAGYON szép, akkor szerintem válts át kontaktlencsére. A szemüveg általában kiemeli az arc hibáit, és torzítja a szemet.
2009. dec. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
74%
Ez hülyeség...ha valaki tényleg tetszik,akkor nem fog zavarni a szemüvege,sőt..én nem vettem észre,hogy ez hátrány lenne.Igaz,én lány vagyok,de nekem tetszik a fiúkon a szemüveg.Valakinek rohadt jól tud állni.
2009. dec. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
63%
érdekes... én már elég régóta vagyok szemüveges,és elég sok barátom volt azóta... és most,láss csodát... fél éve vagyunk együtt a barátommal. tehát nem igaz az,hogy 10/9 lánynak rosszul áll. vagy az már télleg nagyon ronda alapból is. szerintem vékonyítja az arcot,úgyhogy még jó is ;P
2009. dec. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
86%

Nekem az első barátnőm szemüveges volt, nála abszolút nem érdekelt a dolog.

Azóta viszont mocskosul bejönnek a szemüveges csajok valamiért...

2009. dec. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
0%
Ha valakinek van kisugárzása meg szép, akkor nem számít a szemüveg. Ha nincs akkor nagyon sokat ront. Újból rácsodálkozol, hogy ez milyen ronda. Szóval egyértelmű számomra, hogy ejteni kell a szemüveget. Én szemüvegben nem sok csajt szedtem fel (5), és az sem volt könnyű. Szemüveg nélkül pedig elég sokat (28).
2009. dec. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
69%

Szerintem aki szeret az nem fog azért kiszeretni belőled mert szemüveges vagy.

Egyébként szerintem egyáltalán nem számít.Sőt van pár lány akinek kifejezetten jól áll.

F15

2009. dec. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Igen. Miután belédszeretett már felveheted a szemüveget. De előszőr szemüveg nélkül kell meghódítanod.
2009. dec. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
ilyen kérdés...mindenkinek más...ha csúnyának tartod magad miatta akkor kontaklensce...
2009. dec. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Ha valami divatosabb keret akkor nincsenek hátrányban, legalábbis nekem úgyanúgy tetszik az akin van szemüveg mint az akin nincs. Remélem a lányok is így gondolkodnak és nem azért nincs barátnőm mert szemüveges vagyok. Újabb keretem van, olyan ami mostanában divat.
2009. dec. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!