Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek jó érzés lenne, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek jó érzés lenne, ha felhívnának? Leginkább fiúk válaszát várom.

Figyelt kérdés
Van egy srác, aki nagyon bejön nekem. Neki is bejövök. Tegnapelőtt összevesztünk, és tegnap egész nap nem tudtam elérni. Telefonomon nem volt pénz, ezért nem tudtam felhívni. Aztán erőt vettem magamon, és elkértem a tesómét. Felhívtam, és elbeszélgettünk, hogy a nettszolgáltatóval van valami baj, ezért nem volt fent. Ma is úgy tűnik, hogy nem lesz fent. Fiúk nektek jól esne, ha felhívnának? (Kérlek azokat a válaszokat mellőzét, hogy várjam, hogy ő hív fel stb. , mert szerintem ha egy lánynak tetszik egy srác, akkor neki is tenni-e kell valamit.)

2012. ápr. 13. 18:54
 1/9 anonim ***** válasza:
nekem jólesne
2012. ápr. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 TrollBozsi ***** válasza:
Nekem is : 0630527325 ;)
2012. ápr. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem jólesne.


Na igen, mindenhol az van hogy "ne általánosíts"..

És az mi, hogy akármilyen helyzet is van, akárkikről van szó, jajj azt a fiúnak illik, jajj azt a lánynak..

2012. ápr. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Egy kis javítás: (Kérlek, azoknak a válaszoknak a mellőzését, hogy várjam, hogy ő hívjon fel stb. , mert szerintem ha egy lánynak tetszik egy srác, akkor neki is tenni-e kell valamit.) Köszönöm a válaszokat még jöhetnének.
2012. ápr. 13. 19:17
 5/9 anonim ***** válasza:
Mit szeretnél hallani? Kinek ne esne jól,ha felhívná az akit szeret?????
2012. ápr. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Értem, de nem tudom, hogy felhívjam-e, mert csak barátok vagyunk, de azt mondta, hogy bejövök neki, tehát úgy fogalmazhatnék, hogy alakulóban van, de nem akarok túl nyomulós lenni, mert félek, hogy elriasztom.
2012. ápr. 13. 19:33
 7/9 anonim ***** válasza:

Ennyi nyavajgást beszarás...


Ha ő már megmondta,hogy tetszel neki akkor te miért nem tudod megmondani?

ez a legegyszerűbb és akkor majd megbeszélitek,hogy hogyan tovább.

2012. ápr. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Utolsó: Elmondtam neki, de aztán nem történt semmi. Ezek után csak azt hajtogatta/hajtogatja, hogy csak barátkozni akar velem, csak barátok vagyunk, csak barátként tekintett/tekint rám... :/ Úgyhogy furcsa a helyzet...
2012. ápr. 13. 20:00
 9/9 anonim ***** válasza:

utolsó


Ja értem.

Akkor nem hiszem,hogy bejössz neki.

Talán ez lehet mögötte.

2012. ápr. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!