Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhanyagoltam tényleg?

Figyelt kérdés
a férjem megcsalt.nemrég született 1 kisfiunk én szakadtam vele és itthon szétnyílt a sebem,elég sokáig nem jöttem rendbe,ezen kívül még aranyér is kinoz,szóval érthető szerntem,ha nem akarok lefeküdni vele.beszéltünk rólla de nem fogta fel ahogy észrevettem.ennyire nehéz megérteni egy pasinak,hogy fáj??szülés után az első alkalom is elsietett volt a részemről de féltem,hogy ez lessz belőle.eléggé fájt,neki viszont nem szúrta a f.kát a varrat...
2012. ápr. 17. 11:25
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
78%
De szép kérdés!Még egy ilyen és atombombát gyártok. Egyébként nyilván te is tudod, hogy ezalatt az időszak alatt inkább segítenie kellene, amiben tud, annyit, hogy a f.rkát el is felejti pár hónapra. Mit írhatnék? Sajnállak, nem jól választottál. Neki nem te kellesz, meg a gyerek, hanem a nemi szerved.
2012. ápr. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
62%
A pasiknak más az agya. Amíg ők ki vannak elégítve(sokféleképpen lehet) addig megadnak mindent. Onnantól , hogy nem, megcsalnak.Ugyanez van a nőknél is csak mások az igények. Ilyen a többség,ők sose fogják megérteni a szülést mert nem nem fognak soha szülni, mi sose fogjuk a dugásvágyat mert nincs farkunk. Örök konfliktus.
2012. ápr. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
81%
Rossz férfinak szültél gyereket. Agyilag még nem érett meg rá, hogy fölfogja, a szexen kívül létezik más is a világban... gondolom az élet egyéb területein is ilyen értelmes lehet, úgyhogy az ilyenért nem kár...
2012. ápr. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
61%

A férjed egy idióta. Egyáltalán nem tisztel.

Nekem felnyílt és begyulladt a császáros sebem, akkor gyakorlatilag neki kellett a lányunkat ellátnia.

Sajnálom, de egy söpredéknek szültél, akiben kevesebb a tolerancia mint Hitlerben!

2012. ápr. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
Én akkora pofont lehúztam volna neki, hogy leesik a micsodája! És akkor nem kell más puncik után futkosnia! És ha együtt is maradnék vele ezek után kérnék tőle papírt, hogy egészséges-e! (Ilyen nemi beteg teszteket). Ebből megtudod, hogy Téged akar vagy puncit!
2012. ápr. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%

#2-vel értek egyet


A szexnek nem csak ez az egyetlen módja van!


Nem tudtátok volna valahogy másképpen megoldani, hogy mindkettőtöknek jó legyen?


(3 gyerekes anyuka, 1 császárral)

2012. ápr. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:

nem becsúszott baba volt,terveztük,beszéltünk rólla sokat,de nem hinném hogy én tehetek arról,hogy szakadtam szülésnél.

tisztában vagyok vele,hogy másképp is lehet neki "jó"de az neki nem elég,neki jobb a normál szex azt mondta.és megint itt a kérdés,hogy ennyire önzően gondolom azt hogy egy kevés időt kibírjon??csak addig amíg rendesen meggyógyulok.

2012. ápr. 17. 12:03
 8/29 anonim ***** válasza:
83%
Na nehogy már ne bírja ki egy férfi szex nélkül pár hétig, hónapig! Persze, hogy van más módja is az együttlétnek, mint a tényleges behatolás, de mi van, ha még ahhoz sincs se kedve, se ereje a nemrég szült nőnek? Akkor jogosan csalja meg a f@rkával nem bíró férje? Ez csak egy kis odafigyelés, és együttérzési képesség kérdése, na meg tiszteleté, hogy ne csaljam meg már azt a nőt, aki éppen nemrég szülte meg a közös gyerekünket! Anyám... mit kell védeni, szemét disznó és kész, erre nincs mentség, ha volt szex, ha nem.
2012. ápr. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
58%

"Na nehogy már ne bírja ki egy férfi szex nélkül pár hétig, hónapig!"


Nem bírja ki egy egészséges férfi!!! Csak úgy, hogy hetente 2x kiveri! Ti nők miért nem bírtok ki pár hónapot menstruáció nélkül?! A férfi spermatermelése és ezzel együtt a hormontermelése sem áll le, akárhogy is szeretnék a nők. És nem érti meg, mert gondolom a feleség el volt szépen a saját bajával. Már elnézést de miért nem szopta le párszor és akkor nem lett volna elhanyagolva valóban. Senki nem mondta, hogy tartsa oda, a férje igényein túl lehet, hogy csak egy kis ölelésre, melegségre vágyott. Vagy szűnjön meg létezni mert mostantól csak harmadik lehet?

2012. ápr. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
kedves 10/10 most elmondom neked,hogy egy nőnek természetes a havija,anélkül te sem jöttél volna világra.és ha tudni szeretnéd,bár elmondtam már,les..ptam,de neki nem volt olyan mint az igazi behatolás!!!én mindent megtettem érte,mindent,csak egy kis megértést vártam volna el tőlle.tudo kíváncsi lennék,ha te lettél volna a helyemben akkor annyira kívántad volna-e a szexet mikor minden mozdulat fáj.majd ha véletlenül veseköved lessz és kipréseled magadból remélem a párod azonnal szexet akar!
2012. ápr. 17. 12:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!