Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol lehet normálisan ismerkedn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet normálisan ismerkedni lányokkal?

Figyelt kérdés
Normális alatt azt értem, hogy nem buliba, nem csak egy futó szex erejéig, hanem az illetővel a későbbiekben elmenni ide-oda, aztán a hétvégét együtt tölteni programokat csinálni stb.

2012. ápr. 17. 15:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Miért, buliban nem lehet megismerkedni valakivel akit később elhívsz randira is?
2012. ápr. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
baráti kör illetve csoportosan végezhető hobbi/sport a legjobb szerintem
2012. ápr. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
hirdetésben vagy neten simán lehet
2012. ápr. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

buliban max egy szex erejéig lehet csajt találni.


Hirdetni meg neten ismerkedni meg csak 50 év körül szoktak.

2012. ápr. 17. 16:06
 5/9 anonim ***** válasza:

nem, neten pont nem az 50-es korosztály hirdet, hanem a fiatalok


tapasztalat

2012. ápr. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
én még egy húszas évei elején járó lányt sem láttam neten...
2012. ápr. 17. 16:29
 7/9 anonim ***** válasza:

tényleg a közös hobbi a legjobb, mert egyfelől rögtön van egy közös érdeklődési pont, másfelől a hobbi végzése közben tök más lelki állapotban van az ember, nyitottabb, könnyebben ismerkedik, inkább mutatja az igazi önmagát

én egy hobbi drámacsoportban ismertem meg a párom, és rögtön nagyon jól összekilikkeltünk

amúgy még munkahelyen, vagy egyetemen/főiskolán jó, de nem buliban

2012. ápr. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
hosszútávon buliban nem jó ismerkedni. ott kb az összes csaj csak meg akarja magát b¤szatni. nekem is ez a bajom. egyszerűen nem tudom, hogy hol vannak az értelmes csajok. lehet nincsenek is. amúgy a legnagyobb véletlen hoz össze általában valami jó csajt. amúgy edzőteremben vannak jó csajszik.... amúgy semmi tippem
2012. ápr. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
én az operában ismerkedtem meg, kb. 1,5 éve 3 lánnyal, és azóta is rendszeresen beszélünk egymással
2012. ápr. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!