Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Próbálkozott már valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Próbálkozott már valaki hasonlóval?

Figyelt kérdés
Arról lenne szó, hogy szeretém a volt barátnőmet felhívni és beszélgetni vele, mert múltkor láttam az egyik áruházban a városban, mert itt voltak a szüleivel és oylan jó érzés fogott el mikor láthattam, hogy azóta sokat gondolok rá és vele álmodtam múltkor is! Sajnos beszélgetésre nem vot idő, mert mentek is tovább :( A kérdésem az lenne, hogy mit mondjak neki hogyan közeledjek felé? Valljak egyből szerelmet? Már 1 hónapja nem beszéltünk! Így nem tudom mit mondjak neki, vagy a szerelmi vallomás korai lenne? Gondoltam elmondom neki, hogy mennyire fontos nekem és mennyire szeretnék vele lenni újra ölelni csókolni! Más ötlet van vagy ez így oké?! Thanks a válaszokat!
2009. jún. 19. 22:56
 1/5 A kérdező kommentje:
én 15 ő pedig 14 éves!
2009. jún. 19. 22:58
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem elsőre elég ha elmondod neki amit itt leírtál hogy annyira jó volt látni meg minden és hogy már hiányzik, szerelmet vallani inkább személyesen kellene, de ha a barátnőd akkor sűrűbben is találkozhatnátok :)

én szurkolok neked :)

F/20

2009. jún. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ne rohand le azonnal szerelmi vallomással! csak szépen nyugodtan nem kell elsietni, előbb várd meg, hogy ő hogyan viszonyul majd hozzád :)

22l

2009. jún. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

én csak fehér meg fekete lóvaé találkoztam, hason lóval még nem :D !

(bocs muszáj volt) :D

2009. jún. 20. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem, mondd neki, h csak hallani akartad a hangát. Ezt általában mindenki (nem csak lányok) szeretik hallani. És gondolom a szavaidból kivéve, hogy ez igaz is. És utána a többi már jön magától. Elkezdetek dumcsizni, és akkor talizhattok is. DE én azt mondom, h ne azzal indíts h szerelmes vagy belé. Ne rohand le. Ez az én véleményem.
2009. jún. 21. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!