Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon megéri neki el mondani?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon megéri neki el mondani? (lányról van szó)

Figyelt kérdés
Van 1 lány aki már nekem nagyon nagyon régóta tetszik, úgy kb.....3 éve. Sokat beszélek is vele szinte napi szinten és elég furcsa úgy beszélgetni vele hogy én teljesen mást érzek iránta. Néha azt hangsúlyozza hogy mi csak barátok vagyunk, néha viszont utal arra hogy lehet köztünk vmi, vagy is szerintem arra utalt. Én tényleg már 3 éve ugyan úgy szeretem és félek ha el mondom neki hogy mit érzek akkor vége lesz még a barátságnak is, és félek hogy teljesen hülyének fog nézni. Vajon megéri elmondani ?
2012. ápr. 17. 19:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha te már rég többet érzel iránta, akkor nincs semmilyen igazi barátság amit elronthatnál szerintem. Mondd el neki! (:
2012. ápr. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mibe, hogy már régóta tudja, és jól szórakozik.
2012. ápr. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Barátság és szerelem nem létezik egyszerre. Most akkor vagy barátok vagytok, vagy szerelmes vagy belé.

Ha szerelmes vagy belé, akkor az a kérdés áll fent, hogy akkor ő vajon szerelmes-e beléd. A nők ott csalják meg a pasikat, ahol csak tudják. Lehet az utalással is csak fantáziált vagy éppen magát szórakoztatta.

Ha ő barátként néz rád, akkor már kevés az esélyed. 3 évet elég nehéz elfelejteni. De ha bejössz neki, akkor még nincs késő. Szóval:

próbáld meg elkerülni egy ideig (amennyit te jónak látsz). Figyeld meg magadat, hogy elvagy egyedül is. Aztán szépen lassan kezdj el vele mélyebb érzésekről beszélni. Ne vallj neki szerelmet. Egyszerűen legyél szexuális.

2012. ápr. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!