Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy lány szakítani akar,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány szakítani akar, de meg bánja akkor adjak neki meg egy esélyt? Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 17. 22:46
 1/4 anonim válasza:
Hát őszintén szólva én adnék neki egy új esélyt de csak addig amíg nem jön egy új lány a képbe. Ha neki megvan hozzá a joga hogy pecenként változtassa a véleményét akkor neked is ;)
2012. ápr. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Inkább újra csak baráti kapcsolatot akart, de meg bánta 5 percen belül.
2012. ápr. 17. 23:27
 3/4 anonim ***** válasza:

Bakker ugyan igy voltam énis a volt barátnőmmel szakitott velem és azt mondta,hogy megbánta meg minden STB de már csak

barátok vagyunk de azért még minden este órák hosszát telefonon beszélünk.

2012. ápr. 17. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én szakítanék vele, nehogy megbánja, hogy újra összejött velem. Egyébként, ha felmerül a szakítás, eleve nem célszerű erőlködni, lehet hogy csak bűntudata van, és ezért mondta, hogy maradjatok együtt, de ő inkább szakítana, csak épp megbántani se akar, mert szeret téged, mint embert, de már nem szerelmes beléd.
2012. ápr. 18. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!