Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyen, , adottságokkal, ,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen, , adottságokkal, , milyen lehetőségeim vannak?

Figyelt kérdés
Nem vagyok éppen az a típus hogy kérdezek de elégé elment az önbizalmam nagyon sok mindentől. Arra lennék a leginkább kíváncsi 18 évesen hogy netán az lehet az oka annak hogy még nem volt barátnőm, hogy a testalkatom 71kg és 185cm? Vagy a kinézetem bár nem hiszem... Igazság szerint ha valaki csak a külsőm miatt nem akarna az felejtsen is el. Nekem terveim vannak és az a helyzet hogy több akadály közt ez lenne az egyik. Így ismeretlenbe elég nehéz ki ismerni a másikat, sőt... lehetetlen de kíváncsi lennék rá hogy így mennyi esélyem lehet. Nagyon nehezen nyílok meg más felé de ha mégis akkor igazából, nagyon jó fejnek tatom magam ami lehet másnál hiba de én tisztában vagyok vele. De kérdeztek én válaszolok,csak kérlek ti is válaszoljatok. Nem panaszkodni vagy siránkozni próbálok mert van más elfoglaltságom így nem az lenne de ha most vissza tértek az első 1-2 mondatomhoz meg értitek mi is a gond.
2012. ápr. 18. 15:03
 1/9 anonim ***** válasza:
szerintem túlságosan rágörcsölsz
2012. ápr. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Van akinek 26 évesen lesz első komoly párja, van akinek 16...el kell fogadni.
2012. ápr. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

A lányok ebben a korban szinte csak egyféle típusú pasira buknak. Ha nem vagy átlagos, akkor várnod kell ez van sajnos.

De hidd el, egyszer be fog indulni és akkor lesz majd barátnőd még sok is!

És pár év múlva nevetni fogsz az egészen.

2012. ápr. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Fiú vagy? Mert akkor a külsőd miatt nem volt még nőd. Minden lánynak az a legfontosabb (kivéve akinek a pénz).
2012. ápr. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem vagyok átlagos és igen fiú vagyok... én egyéniség vagyok és az is maradok ezen semmi nem változtathat. Utolsó, az a helyzet talán válogatós vagyok, megpróbálom kiszűrni azokat a lányokat akik nem épp ,,valóságban,, élnek. Sajnálom ezt az országot, világot ahova jutott, ezt el kell fogadni. Nekem egy értelmes és rendes lány kell nem holmi , nem megbántásként de mint egy busz amibe bárki beszállhat, h.lye hasonlat de valljuk be ez van.
2012. ápr. 18. 15:28
 6/9 Diavolino44 ***** válasza:

1.) Te is a kulsot nezed meg elsonek egy non akkor szerinted ez rajtad miert nem szamit! Sport formaja a testet es a lelket is!


2.) Viszont a kulso nem minden, ha van batorsagod oda menni a csajokhoz dumalni veluk, akkor lesz csajod garantalom. Nagyon sok srac beszari ilyen tekintetben, ok irogatnak ilyen kerdeseket az oldalra!!

Csajozni csak csajokkal lehet megtanulni. Egy kicsit maskepp gondolkodnak, de ugyanugy egy segguk es egy szajuk van.. ennyi!

2012. ápr. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Garantálod? Rendben... Külső? hát ha egy lány a külsőjét elhanyagolja akkor velem se tenne másképp...

Nekem nem azért kell barátnő hogy mert van és kész, hogy legyen... Hanem azért hogy ő testben, lélekben jobban rosszban velem legyen. Nem a külső a lényeg nem is azt mondom mert a szépet hamar elviszik bár ez más dolog megint.

2012. ápr. 18. 15:38
 8/9 Diavolino44 ***** válasza:

Ha egy lany elhanyagolja a kulsejet attol meg nem biztos hogy teged is el fog!

Nezzd meg hany no elhanyagolja magat miutan tobb eve egyutt van a parjaval. Csak akkor csipi ki magat ha elmennek valahova, de akkor se a ferfi vagy sajt maga miatt, hanem a tarsadalom tobbi tagjanak. Csak hogy meglegyen a latszat. (Persze minket ferfiakat sem kell felteni)

Az a legjobb ha fenntartasz egy kozepes szintet de azt viszont mindig! Elsosorban magadnak kell, hogy tetszel. Miert varod el egy lanytol hogy erteket talaljon benned ha te sem talalsz magadban.

Vegul: Nekem nem azert kell csaj hogy.... ezt surgosen felejtsd el. Ebbol lesznek a bologato kutyusok.

-Mit csinlajunk szivem?

- Amit te szeretnel dragam!

Aztan meg csodalkoznak ,hogy a noknek dobjak oket...

2012. ápr. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Diavolino44 ***** válasza:
Igen a szepet valoban hamar elviszik, de miert ne lehetnel Te az a valaki.
2012. ápr. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!