Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szeretnék lefeküdni valakivel,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék lefeküdni valakivel, de nem szedek gyógyszert és a gumiért sem rajong egyikőnk sem, mik a lehetőségeim?

Figyelt kérdés
Létezik olyan, hogy egyszeri esemény előtti tabletta, vagy bármi amit előtte kell használni és megvéd? Férfi fogamzásgátló tabletta még nem létezik? Ja és olyan kéne amit vény nélkül kaphatok a patikában.
2010. jan. 10. 15:35
 1/7 anonim ***** válasza:

pharmatex krém vagy patentex oval kúp

de én a helyedben kombinálnám megszakitással.

2010. jan. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Megszakításról mindenképp szó volt, de mivel annak elég nagy önmagában a rizikófaktora, kéne még valami más. Ez a krém vagy kúp nem folyik, vagy zavaró szex közben?
2010. jan. 10. 15:43
 3/7 anonim ***** válasza:
Figyelj..ha már kefélni akarsz, akkor bírj ki egy kisebb kellemetlenséget. Jobb.mint egy nem kívánt terhesség..vagy ha semmi nem tetszik,akkor csináljátok megszakítással,mint a tudatlan tinik..aztán vagy megúszod,vagy nem. Mérlegeld a lehetőségeidet.
2010. jan. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem arról van szó, hogy nem bírom ki, de gondoltam előtte tájékozódom, hátha van más lehetőség is. Nem vagyok túl felkészült, mert már van gyerekem és évekig spirálom volt előtte, nem tudom milyenek most a tabletták vagy milyen újdonságok vannak fogamzásgátlás terén.
2010. jan. 10. 15:55
 5/7 anonim ***** válasza:

első vagyok: nincs tabletta elötte sajnos! Ha nem szedsz foggátlót és gumit sem akartok,akkor ezek vannak, amit irtam, plusz még vehetsz pesszáriumot/méhszájsapkát is krémmel. Akkor nem kell megszakitás. Nézd meg ezt: www.femcap.com

Hormonális még a Nuvaring gyűrű, mást nem tudok.

2010. jan. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lefeküdtök és bevágjátok a szunyát.
2010. jan. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Cumiztass vazze és mensi után négy nappal meg tolhatod egy két napig:)
2010. jan. 11. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!