Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez tul sok lenne a pasimnak?

Figyelt kérdés
Feltekeny vagyok, a paromat szeretem feltekennye tenni, es emelett szuksegem van arra, hogy megnyugtasson legalabb hetente egyszer hogy nem hagy el, csak en kellek neki, es mivel tavkapcsolatban elunk, hogy nem marad ez sokaig igy, es ha nem tudok utanna menni, akkor hazajon o... tul sok ez? nem akarok az idegeire menni...
2012. ápr. 18. 16:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez még nekem is túl sok lenne, pedig nő vagyok...
2012. ápr. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
mert van az ha valakinek jól működik a kapcsolata akkor is a hibát keresi,mert kell megnyugtatnia párodnak minden heten elege gaz ha nem bízol az ezresiben és ha szeret és ha eddig veled volt akkor szerinted mit bízónyit biztos azt hogy el akar hagyni,evvel azt ered majd el hogy el hagy és aztán talán okulnál eböl az esetből.
2012. ápr. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem tönkrement kapcsolatom már a féltékenység miatt. Szerintem az idegeire mész, és ha igy folytatod, akkor biztosan megunja.
2012. ápr. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is távkapcsolatban élek, mégsem kínzom a barátomat )és ő se engem) ilyen felesleges dolgokkal. A távkapcsolat nem való féltékeny embereknek, na meg hogy tudsz vele együtt lenni, ha nem bízol benne ennyire?
2012. ápr. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi is távkapcsolatban voltunk 2 évig mégse csináltam ilyet, a hétvégéket meg felesben töltöttük együtt.Egyik héten ő jött a másikon én. Még látatlanba is túl sok vagy, jó sok önértékelési problémával. Nem lesz ez így jó, mert hiába vársz a sírig tartó szerelemre és együttlétre ha így folytatod egyedül öregszel meg.
2012. ápr. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem sok lenne, és elhagynálak.
2012. ápr. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!