Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyit kellene pasimnak haza...

Mennyit kellene pasimnak haza adnia? Kész őrület.

Figyelt kérdés
Nos az a helyzet,hogy az anyukájával él és annak élet táskájával.Azért illetem ilyen szép jelzővel,mert ezt érdemli.Nos pasim 200 ezret keres,az anyja 60 ezret a pasija meg semmit.A párom tartja el,mert a pasi semmit nem ad haza.A drága édesanya elvárja ezek után,hogy havi szintem 60-80 ezret adjon,vagy még azt is elviselné a házsártos hogy 100 ezreket adjon.A pasija szociálist kap 28500 forintot,és azt is el gépezi vagy el dorbézolj.Ezt tudja az anyuka is és még sem zavarja el a francba.A havi rezsi kb 40 ezer forint+ a kaja.Nos azt tudni kell,hogy a párom hozzám jön munkából, otthon csak annyit van,míg alszik vagy alszunk és lezuhanyzik.De ezek a drága házsártos rafinált anyukát nem érdekli,és ha havi 40 ezret ad akkor még neki áll feljebb,és hőbörög.Most is el vágta az élet táskája a pénzét,és magyarázkodott pasimnak,hogy majd üzletet csinál vagy nem is tudom mit,és hogy igaza van stb....Mit lehet kezdeni?
2011. nov. 30. 19:22
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
98%
Élet táskájával? :DDDD
2011. nov. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
32%
amíg az élettárs ott van, addig semmit. anyámtól meg nem sajnálnék 100e forintot, ha tudok annyit nélkülözni
2011. nov. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
82%
Költözzön hozzád a párod!
2011. nov. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 A kérdező kommentje:
Igen ám csak azt élettáska már 2 év ezt csinálja és még mindig ott van,csak az anyuka szereti.De nem értem mit szeret annyira rajta.
2011. nov. 30. 19:25
 5/40 anonim ***** válasza:
Biztosan megdolgozik az eltartásért.
2011. nov. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
41%
megint élettáskát írtál :D :D lol
2011. nov. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
100%
egyébként meg minek lakik ott? költözzön el. én legalábbis elköltöznék, de anyámat segíteném továbbra is, ha úgy adódik, kifizetnék 1-2 csekket, vagy bevásárolnék. 200ezerből kijön, és azért mégiscsak az anyja.
2011. nov. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
100%

nem elírta

"Azért illetem ilyen szép jelzővel,mert ezt érdemli"

ezt átugrottátok, vagy mi a tököm?:D

2011. nov. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
66%
hát jah, ezt nem fogta be az agyam, csak az élettáskát :D
2011. nov. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 A kérdező kommentje:

Tudom direkt írtam ezt.Tudni kell,hogy a pasi tuti meg csalja,össze vissza van vagy 7 gyerek.De az anyukát nem érdekli.Ide költözni meg nem tud,mivel galériám van a szüleim szobájába és nem szeretném,hogy ez a kapcsolatom is tönkre menjen az miatt,hogy a galérián vagyunk,azért csak egy szoba.....értitek.

Albérletbe míg nem tudok elállni dolgozni nem tudunk menni,mert nem szeretném ha eltartana.Kapok 28500 forint árvaságit,és még mellé szeretnék dolgozni de semmit nem találok 4 órában és főleg délelőtt,de azon vagyok,hogy keressek.

2011. nov. 30. 19:30
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!