Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik olyan pasi, aki az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan pasi, aki az idő és a távolság ellenére is hiányol egy lányt?

Figyelt kérdés
Nyáron külföldön nyaraltunk, a faluban, ahol régen laktuk, és megismertem egy nagyon helyes, aranyos pasit. Akkor 19 éves volt, én meg 14. Szemeztünk, meg ilyenek, de ami érdemben törtét, az nem volt több, mint pontosan egy hét. Viszont nagyon gyakran írt, hogy "hiányzom, hogy vagyok, stb.. még mindig hiányzom, stb... hihetetlen de tényleg hiányzom..." Ami furcsa volt, mert pl. telefon beszélgetéseken meg SMS- eken kívül 4-szer találkoztunk összesen abban az egy hétben. Elég kishitű vagyok, még mindig nem tudom eldönteni, hogy tényleg hiányzom-e vagy csak szórakozik velem, aminek azért nem látom az értelmét, mert egy főiskolás,nagyon helyes pasi sokkal jobbat is kap évi egy hét élő találkozásnál. Komolyan úgy gondolom, hogy hazudik, csak azt nem értem, miért teszi.

2012. ápr. 18. 22:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Mert ő Pedomaci és a te sikolyod még őszinte lesz ha idén nyáron összehozza veled is, ráadásul mivel messze laksz tuti h nem lesz belőle kapcsolat csak egy hétnyi numera.
2012. ápr. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Megszeretett. Egy férfi ilyeneket nem ír, ha nem gondolja így, inkább igyekszik játszani a laza, de kemény gyereket, ha szórakozni szeretne.

A környezetében pedig ott van a sok idióta egyetemre beszabadult, péneszsákok után rohangászó kikent-kifent nő, akik észre sem veszik az első éves kis zöldfülűt.

Én férfi vagyok, idősebb már, 30 körüli. De 19 éves koromban éltem a naiv szerelmes időszakom. Biztos vagyok benne, hogy nem szórakozásból írogat Neked, értékeld a figyelmét, de csak módjával, fiatal vagy még.

2012. ápr. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

El ne hidd, hogy megszeretett. "Gyerekként" én is nagyon sokat jártam táborokba és minden táborban volt egy "egy hetes csajom". Nagyon jól elvoltunk ott, csináltunk mindenféle dolgot, de így ennyi. Aztán néha ráírtam mindegyikre, hogy mizu velük, hiányoznak de csak azért, mert közeledett a nyár és ismét jött a tábor, ergó folytathattuk onnan ahol abbahagytuk, mehetett a párnacsata megint egy hétig.


Ennyiről van szó.

2012. ápr. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ket hete nemn lattam a kedvesem es hianyzik. 28, f
2012. ápr. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Utolsó kommentelő, te tényleg szó szerint vetted :) De 28 éve korban azért általában nem is szoktak csajról-csajra mászni. Szerintem abban a korban őszinte szerelem van. Első kommentelőnek: ez azért nem lenne egyáltalán lehetséges, mert a szülők ismerik egymást, apám-anyám hittantanára volt, szóval így is "fél" tőlük. Köszönöm a válaszokat nekik.
2012. ápr. 18. 23:09
 6/8 A kérdező kommentje:
2. és 3. kommentelők - köszööm a válaszokat. az én fejemben is ugyanez a két ellentét játszódik le. Kíváncsi voltam, hogy egy 19 évesnek jól jön-e, jól szórakozik- e, ha nyárra már előre "kipecáz" valakit, kibiztosítja a szórakozást, az ún. csajozást egy hétre. És most már tudom, hogy igen, van ilyen. Ugyanakkor a 2. kommentelő hozzászólásához kötném, hogy ha jobban ismerném a fiút, tudnám, milyen. Mert olyan igazán kötődőnek tűnik, de ha jobban ismerném, talán tudnám, hogy csak szórakozik.
2012. ápr. 18. 23:15
 7/8 A kérdező kommentje:
És még első komenntelőnek szánom, hogy én NEM tenném mg.
2012. ápr. 18. 23:16
 8/8 A kérdező kommentje:
Az a gond velem, hogy igyekszem másban a jót látni. Ezért hajlom afelé, hogy talán tényleg igazat mond. Ennek ellenére én meg olyan szemét vagyok, hogy jövőre, ha "kalandoznék" (csak szemérmesen) is, azt nem vele akarnám tenni. A találkozás viszont a hely miatt elkerülhetetlen. És az elég hülyén ütne ki, hogy én már megírtam neki, hogy ne hitegessen, még ha én is szeretném, annak nincs értelme, hogy egy hétért itt üzenetezgessünk, hogy hiányzol meg ilyenek. Szóval nem akarok megint ilyen kis kalandot. Erre látná, hogy mással viszont megteszem.(Hát nem lennék ribanc?) Ó, kellett nekem belezavarodnom a pasiügyekbe. Maradtam volna simán az olvasásnál, vagy valami. De hát ez a testi fejlődés elkerülhetetlen következménye.
2012. ápr. 18. 23:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!