Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok, fiuk? Kivel volt ilyen? Ötleteket szeretnek!

Figyelt kérdés
3 honapja megismertem egy lanyt! Ugyanaz a gondolkodasu mint en! Viszont szegenyebb csaladbol! Nagyon megkedveltük egymast. Eljutottunk arra a pontra hogy kapcsolatba lepjen velem. Korabbi megfontoltsagbol nem tudattam vele hg jomodban elek,nem is utaltam ra mert komoly kapcsolatot szeretnek. Nem akartam kesobb derüljön ki,ezert elmondtam neki. A problema az hogy igy nem akarja elhinni az erzeseim fele! Mindig azt mondja: "Miert jonnel ossze pont velem?" Valakinek van ötlete amitöl elhinne hogy szeretem??
2012. ápr. 19. 02:37
 1/10 anonim ***** válasza:

Ezt csak éreztetni tudod vele és nem feltétlenül ajándékokkal.

Próbáld megbeszélni vele,hogy te miért nem mondtad el,hogy jómódú vagy.

2012. ápr. 19. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
az volt a lenyeg hogy ne erdekbol legyen velem! Beszeltem vele errol es volt egy baratja aki emiatt kidobta! Ezert nehez a dolog!
2012. ápr. 19. 02:46
 3/10 anonim ***** válasza:

én értem,hogy miért csináltad.


Keress egy filmet amiben ilyen körülmények vannak és nézzétek meg,persze olyat ahol hepi end a vége.

Hátha akkor megérti.

Van ilyen film de nem tudom most hogy melyik.

2012. ápr. 19. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
valamilyen megoldas biztos lesz! Lehet jo otlet a film! Nem voltam meg ilyen helyzetben..
2012. ápr. 19. 02:52
 5/10 anonim ***** válasza:

Megértem a lány is,hogy ha ebben hazudtál akkor így hogy bízzon benned,ezen rágódik.


A filmet próbáld meg.:)

Szurkolok

2012. ápr. 19. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
más nem jut eszembe:(
2012. ápr. 19. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

02:54 szerintem nem hazudtam! Viszont ha hazugsag akkor joindulatu! Mikor megismertem nem tudtam hogy viselkedne! Eleg sok fiatal lanynak csak a penz a fontos..O legalabb tud orulni a legkisebb figyelmessegnek,kedvessegnek ami nem egy shopping turaval kezdodik es egy lehuzassal er veget!

Szüleimnek van penze,de ettol fuggetlen dolgozok,edesapam se gazdagkent kezdte es arra nevelt hogy becsuljem meg amim van! O nala biztos nem lenne gond ha nem tudok csak ra szazezreket kolteni vagy ha dolgoznia kell!

2012. ápr. 19. 03:07
 8/10 anonim válasza:

Huhh hat nekem ez szerintem nekem vilagos.. De nem biztos: a csaj kereti magat.. Vagy tleg ilyen. Volt mar ilyen ismerosom, aki kerette magat egy jomodu srac elott. Aztan a srac megunta es otthagyta.

(lany vagyok)

2012. ápr. 19. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Számodra Kérdező probléma, hogy te gazdagabb családból jössz?Mondjuk én azon az elven vagyok, hogy mindenben fontos a hasonlóság,szóval az anyagiakban is!De pl a szüleimnél apám nagyon gazdag családból jött,anyám meg nagyon-nagyon szegényből.Mégsincs probléma,már 30 éve együtt vannak!


A leírásból nem derül ki, hogy eddig milyen dolgok történtek közöttetek, olyan mintha mégcsak ismerkednétek,nem?

Szerintem udvarolj stb és éreztesd vele, hogy fontos számodra.Semmiképp se akard lehengerelni nagy ajándékokkal.Maximum egy szál virággal.

Elhívhatod valahova.Egy italra, vagy vacsorára meghívás pedig szerintem egyáltalán nem nagy kunszt.


Ha szereted mond el neki.Ha ő is szeret,akkor beszéljétek meg, mitől és miként működhetne a kapcsolatotok.

2012. ápr. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A Te verziód alapján nem igazán értem a lány reakcióját. Ez alapján elég korrekt módon viselkedtél. Szerintem ismerkedésnél (de igazából később sem) nem kellene a másik pénztárcájában matatni. Nem hiszem, hogy be kellett volna mutatnod egy adóbevallást, vagy figyelmeztetned, hogy van pénzetek. Ez nagyon gyerekes hozzáállás. Attól, hogy kapcsolatban éltek, nem kell életed minden apró részletébe beavatni, vannak dolgok, amik csak Rád tartoznak. Persze most nem 50 éves házasságról beszélek, remélem érted a lényeget.

Ha az a probléma, hogy nem érzi magát elég jónak, akkor legyél türelmes és figyelmes. De elég baj, ha szerinte a vagyontól lesz valaki értékes...Amúgy hány évesek vagytok?

2012. ápr. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!