Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Neha miert nem tudjuk torolni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Neha miert nem tudjuk torolni magunkbol regi kapcsolatok emleket, evek utan sem?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 19. 07:29
 1/5 anonim ***** válasza:

ez egy jó kérdés..:/

meg is ingok néha magam is, mikor be bevillan egy egy kép a régi dolgokról a régi barátnőmmel....bármelikkel is.

és valahol fura érzés, hogy tudom, hogy a baránőm is ígyvan ezzel, hogy akarva, akaratlanul felelevenítődik neki, hogy ezzel vagy amazzal a sráccal miylen volt.


ilynekor mindig magunkban arra asszociálunk, hogy "mit keresünk mi itt", "mit akarunk mi egymástól"

aztán ezek a gondolatok, ahogy jöttek, oylan gyorsan el is tűnnek, és egy pillanat alatt átkapcsol az agyam arra, hogy most őt szeretem , amultnak vége, most ő van itt, és vele kell lennem.

csak remélhetem hogy benne is ezek játszódnak le...:/

2012. ápr. 19. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hat igen, van valami ilyesmi a dologban.
2012. ápr. 19. 08:58
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell törölni őket, csak le kell zárni, elfogadni, hogy az már a múlt. Örülni kell, hogy megtörtént, kedves emlékként gondolni rá, hiszen ez már a részed. Szerintem ezzel semmi gond nincs, ezek tesznek mindenkit olyanná, amilyen. csak meg kell tanulni elengedni.
2012. ápr. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mert nem jött azóta olyan szerelem az életedbe, ami felülírhatta a régit. Volt egy szerelmem régen, azt hittem, soha nem fogom tudni elfelejteni. Még 3 évvel a kapcsolat megszakadása után is átfutott rajtam egy villámcsapás szerű érzés, mikor bejelölt facebookon. Ez idő alatt nekem is voltak jelentéktelen kapcsolataim, mikor nagyon zavart, hogy beugrott az emléke és győzködtem magam, hogy most a most van és arra kell gondolnom, aki velem van... azt hittem ez a normális, de nem. Aztán találkoztam valakivel, aki újra felforgatta az életemet és mikor vele voltam, arra gondoltam, hogy amit az exem iránt éreztem a mostanihoz képest, lófing volt és ha eszembe is jutott az exem, csak olyan értelemben gondoltam rá, hogy hálás vagyok neki, amiért régen otthagyott, különben nem találkozom azzal, akivel most együtt vagyok. Sajnos már vele is vége és én nem is megyek bele azóta kapcsolatokba (pedig lenne rá lehetőségem bőven) mert pont azt nem akarom, hogy azon morfondírozzak, hogy azért a régivel szerelmesebb voltam. Inkább kivárom, míg újra igazán szerelmes leszek.
2012. ápr. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen,valoban igy van,olyan tobbe soha nem jott,tenyleg vannak dolgok az eletben amelyek nem ismetlodnek.
2012. ápr. 20. 06:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!