Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom nem hajlandó együttműk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom nem hajlandó együttműködni, elkényelmesedett. Már nem is foglalkozik velem. Hiába mondtam el neki szó szerint a problémát, kérem a segítségét, figyelmét. Szeretem, de van ennek így értelme?

Figyelt kérdés
Van több számítógépes játék, amit folyamatosan játszik. Nekem úgy tűnik, hogy minden másnál szívesebben csinálja. Azt mondja, csak itt vannak sikerei. Hagyja, hogy a végkimerülésig én intézzek mindent. Nem érzem, hogy a kapcsolatunk tenné boldoggá, illetve én. Elvárásai vannak, de nem viszonoz szinte semmit. Családot szeretnék, de ezt se akarja megadni. Szerinte csak gyereket akarok, nem Őt. Neki az esküvő fontosabb, de nem kéri meg a kezem. Az idejét is inkább a gép köti le. A lakásból csak dolgozni, vagy cigit venni megy el. A kiskutyát se sétáltatja már szívesen. Velem nem jár sehova. Régebben ez nem így volt.
2012. ápr. 19. 13:29
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom, úgy tűnik, ez a kapcsolat megdöglött. Próbáltál már beszélni vele arról, hogy Te így ne vagy boldog?
2012. ápr. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem párkapcsolat....
2012. ápr. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

"csak itt vannak sikerei"

szorongás, önbizalomhiány, kisebbségi komplexus...., úgy tudnál ezen javitani szerintem, hogyha megpróbálnád növelni az önbizalmát." Szerinte csak gyereket akarok, nem Őt." próbáld éreztetni vele hogy te őt szereted és nem arra kell h gyereked legyen. próbáld erősiteni benne azt amikben ő jó, mi az ami miatt beleszerettél, mik azok amiket jól csinál.

itt az a kérdés hogy mennyire szereted őt, mit áldozol érte, mert ha már igy is te csinálsz mindent akkor teljesen érthető hogy erre már nincs energiád és igazából ez nem is a te dolgod, ezt neki kellene megoldania saját magában..de ha ő erre nem jön rá akkor megpróbálhatsz segiteni neki.

sok sikert

2012. ápr. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha van még egy kis energiád, és van rá még inditatásod, akkor ugraszd be őt. Tudom taktika, de ha jobban bele gondolsz nincs mit veszítened. Nézd meg hogy mit reagál arra ha Te szakítasz vele. Ha nem reagál semmit akkor legalább nem rabolja tovább az idődet. Ha nem változtatsz boldogtalan maradsz. Gondolj magadra, hogy mit tehetnél magadért. Ha mindig a másikkal foglalkozol nem lesz időd magadra. Tanuld meg szeretni magad, tanulj meg egy kicsit önző lenni.
2012. ápr. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Döglődik a kapcsolat. Az én exem is akkor kezdte ezt csinálni, amikor kezdett engem megunni. Hétről-hétre passzívabb lett, folyton csak heverészett, döglött az ágyban, olvasott, a gépet cseszte. Mi szétmentünk, mert nem volt hajlandó jobbítani a helyzeten és közölte, hogy alapból sose szeretett igazán.
2012. ápr. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

úristen, én is egy überkocka vagyok de egy nő sokkal jobban érdekelne... hagyd a Skyrim elvette a lelkét...

F18

2012. ápr. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Próbáltam már vele megbeszélni többször is. Átmeneti javulás szokott lenni, de ennyi. A saját barátja szerint sose fogja a játékot abbahagyni, és javulni se fog a dolog. Az anyja szerint az apja is ilyen volt(játék nélkül). Ezért váltak el. Elég türelmes ember vagyok, és ha valakit megszeretek, akkor a végsőkig kitartok mellette. Már mondtam neki, hogy költözzön el, és szakítsunk. Akkor nagyon kiborult. Félek attól, hogy nem engem szeret, hanem a helyzetet, amibe általam belekerült. Ha ez tényleg így van, akkor nem akarok harcolni. De ott van a DE és a talán mégse...

Kitaláltam jutalmazási módszereket a háztartásra, nem segített. Szoktam dicsérgetni az utóbbi időben. Én is ettől várok javulást. A másik, amit szeretnék kipróbálni,- csak nehezen rávehető a kimozdulásra- hogy elmegyünk különböző helyekre, ahol tudom, hogy jól érezné magát, és megmutatom, hogy velem a valódi világ sokkal szebb, mint a barátaival a virtuális. Csak sajnos elég provokatív személyiség, és nehéz vita nélkül beszélni vele:). Én pedig könnyem felhúzható vagyok. Ezen is dolgozom. Remélem elérek valamit.

2012. ápr. 20. 11:09
 8/9 anonim ***** válasza:
sok sikert neked :)
2012. ápr. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) Ha valakinek valami ötlete még van, ne habozzon...
2012. ápr. 20. 11:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!