Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme újrakezdeni?

Figyelt kérdés
Szakítottunk. Másik lánnyal kavar, az én hibám elcsesztem. Hogyan tudnám vissza szerezni a volt barátom? Nagyon szeretem. Sokszor veszekedtünk.
2012. ápr. 2. 18:29
1 2
 1/19 anonim válasza:
Ez az első hibád volt?? És mikor történt?? Mert ha nemrég és már kavar valakivel akkor ezen is gondolkodj el...
2012. ápr. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Ha már mással kavar akkor a veled való kapcsolatát le is zárta.
2012. ápr. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
nincs
2012. ápr. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
lehet próbálkozni,ha nem próbálod meg akkor soha nem tudod meg.egy próbát megér ha annyira szereted.Ne hallgassál azokra akik azt mondják hogy nincs.persze attól is függ hogy mióta szakított veled és mióta van a lánnyal?
2012. ápr. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Húú de rendes válaszokat adtok.. Először is ez egy 3éves kapcsolat, kb 3hete nem vagyunk együtt..és azért kavar a csajjal mert el akar engem felejteni. És én csesztem el mert elüldöztem magam mellől,mert csúnyán beszéltem vele és állandóan féltékennyé tettem. Úgy érzem még mindig szeret engem.
2012. ápr. 2. 18:42
 6/19 anonim ***** válasza:

Akkor mit vártál?


Azt vártad, hogy mindenki azt íjra, hogy igen?

2012. ápr. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Hát reménykedtem benne..
2012. ápr. 2. 18:45
 8/19 anonim ***** válasza:
Akkor válaszolók innentől csak igeneket írjatok.
2012. ápr. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
18:47 hallod menny már a fenébe..
2012. ápr. 2. 18:51
 10/19 anonim ***** válasza:
ha 3 hete történt,akkor próbálkozzál,mert garantálom hogy a csaj iránt nincsenek érzelmei,csak azért kell neki hogy téged feledjen.én próbálkoznék mindenképpen,mert csak dugni kell neki a csajszi.ilyen hamart nem lehet túl tenni egy szakításon senkinek sem.amúgy ő keresett téged vagy beszéltetek azóta?
2012. ápr. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!