Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek is hiányzik már az az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek is hiányzik már az az igazi, romantikus kapcsolat?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok, és mostanában csak alkalmi partnereim voltak...de már hiányzik egy olyan valaki akire mindig számíthatok, aki átölel, ha bajom van...meghallgat és kiáll mellettem, örömben, bánatban egyaránt...

Vagy csak erre mi lányok vágyunk, vagy ti is fiúk?


2012. ápr. 19. 22:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Hiányzik nekem is, de már nem stresszelek ezen. Elfogadtam a (szar) helyzetem, aztán majd lesz valami. 21F
2012. ápr. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
És miért nincs ilyen kapcsolatod? nincs hozzá partner? vagy valami más a gond?
2012. ápr. 19. 22:49
 3/14 anonim ***** válasza:
Hiányzik igen, de majd jön, ha itt az ideje, legalábbis nagyon remélem. 22 l
2012. ápr. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nekem is hiányzik... de akárhogy próbálkozok, mindig pofáraesés a vége:( De beletörődtem, hogy ez van, nem tudok mi tenni.
2012. ápr. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Első vagyok: nem mondom, hogy született lúzer vagyok, mert ma már nem érzem így. Anno belefáradtam a sok próbálkozásba, ami alakult volna, az is rosszul sült el a végén. Ma meg már észre sem venném azt sem, ha a küszöbömre feküdne egy nő, annyira immunis lettem erre az egészre. Csak mikor az ember látja, hogy a párok sétálgatnak az utcán, minden ismerős a kapcsolatát isteníti (persze, hogy nekem...), akkor az úgy szar. A külvilág ebből semmit sem lát, hogy ez nekem rosszul esik, vagy hogy én belül milyen cefetül érzem magam emiatt.


Mindegy, elég hosszú. Lényeg, hogy nem számítok semmire, élem az életem, megugrom a kihívásokat, aztán... ki tudja.

2012. ápr. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

velem is így van ez


17/f

2012. ápr. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Igen hiányzik, mondjuk nekem nem voltak alkalmi partnereim, mert szerelem nélkül nem jó a szex szerintem.


Szóval mi fiúk is vágyunk erre.

2012. ápr. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
nincs benne semmi jó, szal nem 21L
2012. ápr. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ez nem csak 17-21 évesek problémája.
2012. ápr. 19. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 lila nyuszi ***** válasza:

Nekem is.


20/N

2012. ápr. 19. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!