Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Legelső igazi kapcsolat után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legelső igazi kapcsolat után mennyi idő múlva voltál képes újra szeretni valakit?

Figyelt kérdés
2011. máj. 31. 15:37
 1/8 anonim ***** válasza:
azonnal
2011. máj. 31. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát én a legelső igazi kapcsolatban fél évig voltam benne, utána szakítottam mert túl sok volt a vita, hamar el is felejtettem az illetőt, de azóta eltelt négy év, és bárki bármennyire tetszett, sosem tudtam ugy szeretni mint a legelsőt, sőt negyede annyira se.. pedig nem kezdeném ujra a volt párommal, mert már nem is tetszik. Most van először, hogy érzek valamit egy férfi iránt :) 18/L
2011. máj. 31. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egy éve véget ért és meg most sem vagyok szerelmes
2011. máj. 31. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én az első igazi kapcsolat után 2 évig nem tudtam mással öszejönni. Utánna a első csajomnak a tesójával ( az is lány ) azzal jöttem össze...
2011. máj. 31. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Majdnem 1 évvel szakítás után és már 3 és fél éve együtt vagyunk. És amúgy soha nem fogod elfelejteni az elsőt, megkell tanuld h a szerelem elmúlt, de mégsem fogod soha elfelejteni.
2011. máj. 31. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én 1 éve léptem ki egy 2 és fél éves, nagyon zűrös kapcsolatból. Imádtam, úgy gondolom, hogy ő volt az első nagy igazi szerelem az életemben... Még mindig nem vagyok rajta teljesen túl.... Szerelmes se voltam senkibe azóta, bár próbálkoztam más pasikkal is... ideig óráig, aztán kidobtam őket. Én azóta nem találom a helyem. De ez egyénfüggő.
2011. máj. 31. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Voltam szerelmes, de nem jött össze, 3 éve volt ez, azóta 4 kapcsolatom volt, de nem voltam annyira szerelmes:S Épp csak egy pici szikra....
2011. máj. 31. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
2 éves kapcsolatomnak 1 éve lett vége, azóta új párom van, konkrétan 4 hónapja. De közel sem olyan mint a 2 évessel..
2012. máj. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!