Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen ötleteket mondjak h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vezér viktória kérdése:

Milyen ötleteket mondjak h együtt maradjunk?

Figyelt kérdés

az a helyztet h a barátommal 4 éve vagyunk együtt és szeretjük egymást de azt mondta h nem tudja mi legyen kettőnkel és várja az ötleteket mit javasolnék ebben a helyzetben kettőnkre nézve

kérlek segítsetek...



#ötlet #megtartás #együtt maradjunk
2012. ápr. 20. 10:13
 1/7 anonim ***** válasza:

1 megérett a meggy

2 csipkebokor vessző

3 ...

2012. ápr. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nekem az lenne az ötletem, hogy ha már ezen gondolkodtok, akkor elég szar lehet a kapcsolat!
2012. ápr. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez már régen rossz, hogy ő vár ötleteket. 4 év sok idő, ennyi idő alatt ki kellett volna ismerni a másikat. Ha te szereted őt feltétel nélkül akkor mondd el neki miért fontos ő neked, mi az amit szeretsz benne, miért szeretnéd hogy együtt maradjatok. És vérd meg a válaszát, ha ő ilyeneket mond hogy nem tudja mi legyen kettőtökkel az azt jelenti, hogy ő már nem akarja ezt a kapcsoatot. Tartsatok egy kis szünetet, ha túl sokat vagytok együtt, csinálj magadnak programokat nélküle, ha látja rajtad, hogy nem vered magad a földhöz az ő hiányától talán újra elkezd érdeklődni irántad. Ha meg nem akkor nem szeret igazán és akkor meg nem kár érte. Remélem kicsit tudtam segiteni.
2012. ápr. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Ez meg mi a frász?

Ha tényleg szeretitek egymást akkor közös jövőt terveztek, ha meg nem akkor meg szétváltok, és kerestek valakit akivel együtt akartok maradni életetek végéig. Ez nem így megy?


Na ennek alapján nézzül a te kijelentésed 2 részből kiindulva:

1. "4 éve vagyunk együtt és szeretjük egymást" >ebből következik> közös jövőt terveztek, az lesz, probléma megoldva

2."azt mondta h nem tudja mi legyen kettőnkel" >ebből következik> ő nem tervezett eddig semmit >ebből következik> nem szeret annyira mint ahogy te azt allítod.


Ezt így egyszerűen ezzel a 2 feltevéssel add neki elő, valamelyik igaz kell legyen. És sajnálom, de ha azt mondta, akkor nem hiszem, hogy ő bármit is tervezett veled, de lehet csak te nem felytetted ki jól a kérdésedben, azt amit ő mondott. Mindenképpen beszéld meg vele, hogy a fent említett két lehetőség köszül melyik igaz rá. Beszéjetek és beszéljetek máshogy nem oldódik meg a problámátok, ha nem kommunikáltok egymással.

2012. ápr. 20. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

igen köszi :)

de azt mondtah téll szeret és hiányoznék is neki jobban mint általában

2012. ápr. 20. 10:25
 6/7 anonim válasza:
Akkor valami nem jó mert nincs olyan, hogy szeretlek de szakítsunk, vagy szeretlek, de nem tudom mi legyen. Akkor együtt maradtok és probléma megoldva. Ennyi, nem kell rajta enni magad.
2012. ápr. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Valami tuti nincs rendben.Ha az jut eszébe, hogy nem tudja mi legyen kettőtökkel,akkor az a nagy szerelem már nincs meg.

Szerintem kérdezd meg mik a céljai az életben, veled képzeli-e el az életét.Családalapítás,közös otthon stb...

2012. ápr. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!